kim_kardashian_luszczyca
East News

Opryszczka, łuszczyca, trądzik… Te gwiazdy nie są tak idealne, jak myślisz!

kim_kardashian_luszczyca
East News

Gwiazdy jawią się większości ludzi, jako boskie istoty. Z idealną cerą bez żadnych wyprysków i gładkim ciałem. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna! Gwiazdy nie różnią się od nas i dotykają je takie same problemy, jak zwykłych śmiertelników. Czy wiesz, które gwiazdy zmagają się z łuszczycą, opryszczką czy trądzikiem? Sprawdź i odkryj, że problemy ze skórą może mieć dosłownie każdy!

 

Kim Kardashian

kim_kardashian_luszczyca
East News

Kim Kardashian jest najsłynniejszą osobą borykającą się z problemem łuszczycy. Gwiazda od lat cierpi na tę autoimmulogiczną chorobę, którą jako jedyna z pięciu sióstr, odziedziczyła po swojej matce. Jak zdradza Kim, pierwsze objawy łuszczycy pojawiły się, gdy miała 25 lat i od tego czasu regularnie powracają. Jak sobie z nimi radzi? Gwiazda w przeszłości wypróbowała wiele rozmaitych kremów i maści, a teraz przeszła na dietę roślinną i stara się unikać stresu. Postanowiła również przestać maskować zmiany łuszczycowe na co dzień. Zamiast tego woli inspirować innych ludzi do tego, by mimo choroby żyli pełną piersią!

Jeśli masz łuszczycę, nie możesz pozwolić jej zrujnować twojego życia czy zabrać z niego to, co najlepsze. Musisz zrobić wszystko, aby czuć się komfortowo, ale nie pozwolić chorobie przejąć nad tobą kontroli - przekonuje Kim.


Justin Bieber 

justin_bieber_tradzik
East News

Życie Justina Biebera to nieustanna huśtawka. Przeplatają się w  nim spektakularne sukcesy, głośne skandale oraz liczne romanse. Odkąd związał się z Hailey Baldwin (teraz już Bieber), gwiazdor zdecydowanie wydoroślał. Jednak jego cera nadal lubi płatać figle, tak samo jak wtedy gdy był nastolatkiem. Na ostatnich zdjęciach papparazi widać, że twarz piosenkarza znowu jest pokryta licznymi wypryskami. Niestety, trądzik jest chorobą skóry niezależną od wieku i nawet w wieku 40 lat możemy mieć nadal z nim problem. 


Rose Leslie

rosie_leslie
East News

Rose Leslie jest piękną, brytyjską aktorką, którą możecie kojarzyć z kultowych seriali, takich jak "Gra o tron", "Downton Abbey" czy "Utopia". To właśnie ona rozkochała i doprowadziła do ślubnego kobierca, serialowego Jon'a Snow'a, czyli Kit'a Harington'a! Rose bardzo lubi kontakt z fanami, jednak podczas ostatniego spotkania z nimi, papparazzi zauważyli, że jest wyraźnie speszona. Zapewne miało to związek z opryszczką, która pojawiła się na ustach utalentowanej aktorki. Jak widać, z tzw. zimnem muszą mierzyć się nawet gwiazdy. :) 

 

Problemy ze skórą - jak sobie radzić?

urgo_opryszczka
Adobe Stock

Jak widać problemy ze skórą to coś, co dotyka również znanych i bogatych. Łuszczyca i trądzik są skomplikowanym problemem dermatologicznym, z którymi warto udać się na konsultację do specjalisty. Na szczęście, z opryszczką możemy sobie sami poradzić! Jeśli właśnie wyskoczyło ci zimno lub jest to problem, który często do ciebie wraca, polecamy URGO Filmogel® Opryszczka. Ten produkt jest prawdziwą rewolucją i wybawieniem! Dlaczego? Po pierwsze, jest innowacyjnym opatrunkiem w płynie, który skutecznie leczy opryszczkę w każdej fazie - zmniejsza ból, swędzenie i pieczenie. Po drugie, URGO Filmogel® Opryszczka jest również niewidoczny. Kobiety zakochają się w nim, ponieważ po aplikacji można nałożyć makijaż i skutecznie ukryć zmianę!

urgo_opryszczka
Adobe Stock

URGO Filmogel® Opryszczka jest nie tylko dyskretny, ale działa już od pierwszych oznak opryszczki -skraca czas jej trwania i leczy ją. To zasługa pochodnej celulozy, która tworzy ochronny film i ogranicza zakażenie. Hamuje również namnażanie wirusa HSV i HSV-1. Gojenie zmiany przyśpiesza olejek roślinny bogaty w witaminę E, a alkohol odkaża ranę. URGO Filmogel® Opryszczka będzie idealny dla osób, które oczekują od produktu skuteczności, szybkiego działania oraz lubią innowacyjne rozwiązania. 

Artykuł powstał z udziałem marki URGO

Więcej na temat Kim Kardashian Justin Bieber
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10