billboa.jpg

W MGM Grand Garden Arena w Las Vegas odbyła się wielka impreza muzyczna Billboard Music Awards 2012. Jedna część Hollywood bawi się na Francuskiej Riwierze na Cannes Film Festival 2012, a druga na wielkiej pustyni w stanie Newada.

Na czerwonym dywanie w „mieście hazardzistów” pojawiły się gwiazdy wielkiego formatu. Wśród nich można było spotkać Carrie Underwood. Piosenkarka muzyki country miała na sobie przepiękną kreację Oscara de la Renty, w której wyglądała jak księżniczka z bajki.

Katy Perry miała syrenią sukienkę z kolekcji Blumarine. Mieniąca się kreacja oraz fioletowy kolor włosów doskonale pasowały do osobowości artystki. W przeciwieństwie do koleżanek, które wybrały wiosenne kolory, na czerń tym razem postawiła Alicia Keyes. Gwiazda w sukni Azzedine’a Alaia wyglądała pięknie.

Naszą faworytką okazała się Miley Cyrus. Młoda piosenkarka w kreacji Jean Paula Gaultiera wyglądała seksownie i bardzo dojrzale.

Ekstrawagancka biżuteria Jacquie Aiche’a oraz szpilki Christiana Louboutina dopełniły całości. Ponadto jesteśmy fanami jej „wysokiej” fryzury.

Więcej zdjęć z gali znajdziecie w galerii poniżej.