Country Music Awards 2013
ONS

Najlepsze stylizacje gwiazd na gali Country Music Awards 2013

Country Music Awards 2013
ONS

W Bridgestone Arena w Nashville, odbyła się wielka gala Country Music Awards 2013. Jak zwykle impreza ściągnęła tłum gwiazd nie tylko związanych z muzyką country. Spośród dziesiątek zdjęć hollywoodzkich celebrytek wybrałyśmy kilka, których stylizacje uznałyśmy za najlepsze. Co nas w nich urzekło?

Zobaczcie jak wyglądały gwiazdy na poprzednich edycjach Country Music Awards

Piosenkarka Sheryl Crow, miała na sobie czarną kreację Ralpha Laurena (jesień 2012). Długa kreacja z ozdobnym kołnierze wyglądała na niej pięknie. Gwiazda postawiła na miedziany makijaż i wysoko postawione włosy. Wszystko wyglądało odpowiednio.

Taylor Swift, jak zwykle zrobiła furorę. Gwiazdka muzyki country raz jeszcze wybrała suknię Eliego Saaba. Gwiazda piękną, czerwoną suknię uzupełniła biżuterią Lorraine Schwartz oraz szpilkami od Jimmiego Choo.

Piosenkarka Carrie Underwood, na czerwonym dywanie pojawiła się w kreacji z kolekcji Ralph Russo Couture. Gwiazda wyglądała olśniewająco. Seksownie, elegancko i pięknie.

Jana Kramer, aktorka znana w Polsce z serialu One Tree Hill, wybrała kreację Theia (jesień 2013). Prosta góra z długim rękawem i muślinowy dół prezentował się na niej bosko. Z klasą i bardzo na czasie.

A na koniec słynna "blondynka" Kellie Pickler. Celebrytka, która ostatnio wystąpiła w amerykańskim Tańcu z gwiazdami wyglądała pięknie. Czerń z kolekcji Georgesa Chakry Couture (jesień 2013), sprawiła, że gwiazdka nareszcie nabrała klasy. Oby tak dalej!

Zobaczcie więcej zdjęć gwiazd na Country Music Awards 2013:

Więcej na temat czerwony dywan
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48