Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny Memy po meczu Polska-Meksyk Memy po meczu Polska-Meksyk Memy po meczu Polska-Meksyk Memy po meczu Polska-Meksyk
Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny
Robert oficjalnym królem memów!
1/7
Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny

Polacy przegrali z Meksykiem 1:0 w towarzyskim spotkaniu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata 2018. Nasi piłkarze zmierzyli się z Meksykanami w poniedziałek (13 listopada) na stadionie w Gdańsku. W meczu nie zagrał Robert Lewandowski, który nadal zmaga się z kontuzją uda. Kapitan polskiej kadry nie pojawił się na boisku również w przednim spotkaniu z Urugwajem, które zakończyło się bezbramkowym remisem. Trener Adam Nawałka wystawił w meczu z Meksykiem wielu rezerwowych piłkarzy, by sprawdzić, jak radzą sobie na boisku. Niestety Polacy przegrali. Choć spotkanie miało charakter wyłącznie sparingowy, to w internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zabawnych, lekko prześmiewczych memów, komentujących wynik spotkania.

 

Zobacz też: Mecz Polska - Meksyk bez Lewandowskiego, ale za to ze Szczęsnym i Błaszczykowskim! Jaki wynik? Zobacz GOLA

 

Bohaterem wielu memów jest wielki nieobecny, czyli Robert Lewandowski. Zobaczcie najlepsze memy po meczy Polska-Meksyk! Numer 4 zrobi Wam dzień!

 

Polecamy: Robert Lewandowski przechodzi na sportową emeryturę? Dzięki temu wzbogaci się o...

2/7
Memy po meczu Polska-Meksyk

Polacy zagrali z Meksykiem w rezerwowym składzie. Szansę do gry dostało wielu młodych piłkarzy. Niektórzy się sprawdzili, inni - nie. Spotkania z Meksykiem i Urugwajem pozwoliły trenerowi Adamowi Nawałce zweryfikować wiedzę o kondycji naszej reprezentacji.

3/7
Memy po meczu Polska-Meksyk

Robert Lewandowski nie pojawił się boisku, ponieważ kapitan naszej kadry wciąż leczy kontuzję uda. Uraz Lewandowskiego nie jest poważny, jego wykluczenie z dwóch ostatnich spotkań kadry to profilaktyka. Zawodnik Bayernu Monachium odpoczywa i zbiera siły na kolejne mecze.

4/7
Memy po meczu Polska-Meksyk

Niestety polska reprezentacja nie poradziła sobie na boisku bez obecności Roberta Lewandowskiego. Najpierw bezbramkowy remis z Urugwajem, a teraz przegrana z Meksykiem dają do myślenia.

5/7
Memy po meczu Polska-Meksyk
6/7
Memy po meczu Polska-Meksyk
7/7