douglas-tusz-do-rzes-vice-versa
Mat.prasowe

Na randkę, do pracy, a może na basen? Odkryj maskary do zadań specjalnych!

douglas-tusz-do-rzes-vice-versa
Mat.prasowe

Kuszące, głębokie spojrzenie bez żmudnego przyklejania sztucznych rzęs i ryzyka, że stracisz je w najmniej odpowiednim momencie? Efekt sztucznych rzęs możesz uzyskać dzięki maskarom z Douglasa.

Najlepsze maskary z perfumerii Douglas

Problemy z aplikacją sztucznych rzęs i paskudne grudki kleju to już przeszłość. By osiągnąć spektakularny efekt wystarczy ci jedna z tych maskar:

1. Douglas VICE VERSA

maskara-douglas
Mat.prasowe

Ta nowa wielofunkcyjna, wodoodporna maskara w głębokim, błyszczącym kolorze ma rewelacyjną hybrydową szczoteczkę 2w1, która z jednej strony ma włosie pogrubiające rzęsy i nadające im większą, ale naturalnie wyglądającą objętość, natomiast z drugiej strony coś, co pozwoli ci uzyskać efekt sztucznych rzęs: silikonowy grzebyk, dzięki któremu podkręcisz rzęsy i nadasz im niewiarygodną długość. Drama Look w kilka minut? Tak, szukałaś właśnie tego!

Cena:  69 zł/9 ml

2. Douglas LASH LOVE MASCARA

maskara-clean-beauty
Mat.prasowe

Dzięki specjalnej szczoteczce tusz spektakularnie zwiększa objętość rzęs i pozwala uzyskać efekt multiplikacji, dzięki czemu wyglądają, jakby było ich o wiele więcej. Na tym nie koniec, bo także maksymalnie je podkręca i idealnie rozczesuje.

Dobra wiadomość: LASH LOVE MASCARA ma taki skład, że możesz jej używać także wówczas, jeśli twoje oczy są wyjątkowo wrażliwe albo nosisz soczewki kontaktowe. Z łatwością usuniesz ją ciepłą wodą. Tusz spełnia wymogi Clean Beauty i nie zawiera m.in. parabenów, silikonów, olejów mineralnych, siarczanów. Ma biodegradowalne opakowanie.

Cena: 48,30 zł/10 ml

3. Douglas 24 H SUPER POWER MASCARA

maskara-douglas
Mat.prasowe

Wyjątkowa objętość i efekt sztucznych rzęs zawsze i wszędzie? Innowacyjna formuła tego tuszu gwarantuje nie tylko intensywny kolor, ale i niezawodną trwałość przez cały dzień – nie rozmaże się, niezależnie od tego, co zrobisz! Możesz pójść z pomalowanymi rzęsami na basen, intensywny trening cardio czy do sauny, a i tak twój make-up będzie perfekcyjny! Maskarę zmyjesz tylko olejkiem. Na uwagę zasługuje także szczoteczka. Jest wyjątkowo miękka, ma kształt klepsydry i 16 rzędów krótkich włosków, dzięki którym osiągniesz świetny efekt już przy pierwszym osiągnięciu. Jeśli na tym nie poprzestaniesz, możesz sprawić, że twoje rzęsy staną się niewiarygodnie gęste!

Cena: 48,30 zł/7 ml
 

Materiał powstał z udziałem perfumerii Douglas

Więcej na temat Douglas
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51