Najbardziej stylowe polskie gwiazdy
Zobacz kto jest najlepiej ubrany
1/7
Najbardziej stylowe polskie gwiazdy

W ostatnim numerze magazynu "Flesz" znalazło się zestawienie najbardziej stylowych gwiazd 2012 roku. Najlepiej ubrane osobistości show-biznesu wybrało jury w składzie, którego znaleźli się dziennikarze, projektanci mody, fotografowie i styliści. Zobacz kto i dlaczego zasłużył na tytuł najlepiej ubranej gwiazdy.

2/7
Kate Rozz

Żona Piotra Adamczyka Kate Rozz zwyciężyła w kategorii Stylowy Debiut. Gwiazda została doceniona za umiejętność dostosowywania paryskiego szyku do polskich realiów. Mimo iż Rozz w show-biznesie istnieje od roku, to swoim wyglądem zdążyła oczarować wszystkich miłośników mody. "Uwielbiam jej niewymuszoną elegancję w każdej sytuacji" - stwierdził Maciej Zień.

3/7
Anja Rubik i Sasha Knezevic

Najbardziej stylową parą roku okazałą się Anja Rubik i Sasha Knezevic. Gdy oboje pojawiają się na czerwonym dywanie wyglądają niezwykle szykownie, pięknie i naturalnie. Na wielkie wyjścia wybierają kreacje od najlepszych projektantów mody, natomiast na co dzień stylowo prezentują się w luźnych t-shirtach i jeansach. "Oboje są modelami, potrafią bawić się modą i wiedzą jak, jak nosić ubrania, nawet te kontrowersyjne" - tłumaczy Agnieszka Ścibior.

4/7
Monika Olejnik

Monika Olejnik to najbarwniejsza postać polskiego dziennikarskiego świata. Nic w tym dziwnego, że jury plebiscytu magazynu "Flesz" dostrzegło jej niezwykłe wyczucie mody. Może nie zawsze dziennikarka zachwyca wyborem sukienek na czerwony dywan, jednak perfekcyjnie potrafi dobierać do nich dodatki. Olejnik została wyróżniona w kategorii Królowa Obcasów. W swojej szafie posiada bowiem kolekcje szpilek od największych domów mody.
 

5/7
Małgorzata Kożuchowska

W kategorii Ekstraklasa Od Lat zwyciężyła Małgorzata Kożuchowska. Aktorka okrzyknięta została nawet tytułem "pierwsza dama polskiej mody". Gwiazda zawsze wygląda rewelacyjnie i nie ma znaczenia czy przechadza się po czerwonym dywanie, czy jest na zakupach. "Małgosia jest zawsze perfekcyjna, nagrodziliśmy ją w kategorii gwiazd najlepiej ubranych niezmiennie już od lat. Wielka klasa, wielka dama" - skomentował wybór Robert Kozyra.

6/7
Radzimir Dębski

Najlepiej ubranym mężczyzną w show-biznesie został Radzimir Dębski. "Zdolny, przystojny, zawsze dobrze ubrany" - ocenia muzyka duet Paprocki & Brzozowski. Gwiazdo zawsze gdy się pojawia zachwyca umiejętnym zestawieniem w swoich stylizacjach tego co eleganckie z tym co luźne i casualowe.

7/7
Małgorzata Socha

Najlepiej ubraną kobietą w polskim show-biznesie bezapelacyjnie została Małgorzata Socha. Aktorka na czerwonym dywanie zawsze błyszczy. Dodatkowo, gdy tylko może wybiera kreacje od rodzimych projektantów. Joanna Przetakiewicz tak uzasadniła wybór jury: "Za grację, niepowtarzalny wdzięk o esencję urody Polek w najlepszym wydaniu".