promocja na pudry w Rossmannie
East News

Promocja -55 proc. w Rossmannie na kosmetyki do makijażu już za chwilę w drogeriach w całej Polsce. Już teraz klientki VIP mogą korzystać z promocji, natomiast wszystkie pozostałe osoby, które posiadają kartę Klubu Rossmann, będą mogły skorzystać z promocji od piątku 19 kwietnia. Promocja potrwa do 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Można z niej skorzystać maksymalnie 3 razy.  Aby przy kasie został naliczony rabat, trzeba wybrać minimum 3 kosmetyki o różnych kodach kreskowych.

To jednak nie koniec istotnych zasad, na które trzeba zawrócić uwagę, robiąc zakupy w Rossmannie podczas promocji -55 proc. Należy pamiętać bowiem, że kosmetyki kupione w trakcjie akcji nie podlegają zwrotom i wymianom. Inaczej jest w przypadku zakupów online w tym czasie - w takim wypadku można odstąpić od umowy sprzedaży.

Pudry, które warto kupić na promocji w Rossmannie

Gdy już opanujemy zasady promocji w Rossmannie -55 proc., możemy się rzucić w wir zakupów! Warto na pewno zainteresować się pudrami, które kupimy w naprawdę niskich cenach. Uwagę należy zwrócić przede wszystkim na pudry, które matują skórę na cały dzień. Poniżej w galerii możecie zobaczyć najlepsze z nich wraz z cenami. 

1/7
LOVELY, SKIN KISSING POWDER SKIN PHOTOREADY, HD LOOSE POWDER na promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Lovely Skin Kissing Powder Skin Loose Powder Skin Photoready to puder, który jest bardzo zachwalany za skuteczne działanie. Jego fanki cenią go, że matuje skórę przez cały dzień. Kosztuje 16,60 złotych, ale w promocji -55 proc. w Rossmannie - 7,47 złotych. 

2/7
EVELINE, CELEBRITIES BEAUTY na promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Eveline Celebrities Beauty to również kosmetyk, który długo utrzymuje się na skórze i matuje przez cały dzień. Do tego cera wygląda na zdrową i wypoczętą. Kosztuje 23,70 złotych, a w promocji w Rossmannie trzeba zapłacić za niego 10,67 złotych.

3/7
MAX FACTOR, CREME PUFF na promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Max Factor Creme Puff Pressed Powder to puder, który od lat utrzymuje się na rynku i jest ceniony za trwałość. Przez długi czas matuje skórę, a jednocześnie nadaje jej zdrowy wygląd. Kosztuje 45,99 złotych, a w promocji w Rossmannie - 20,70 złotych.

 

4/7
MAYBELLINE, FIT ME!, MATTE + PORELESS POWDER na promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Maybelline Fit me! Matte+Poreless Powder to puder, który zmniejsza widoczność porów i matuje skórę przez długi czas. Kosztuje 31,99 złotych, a na promocji w Rossmannie -55 proc. - 14,40 złotych.

5/7
L’ORÉAL PARIS TRUE MATCH na promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

L'Oreal Paris True Match ukrywa niedoskonałości, wyrównuje koloryt skóry, stapia się ze skórą i co najważniejsze - matuje skórę przez cały dzień! Kosztuje 66,59 złotych, a w promocji w Rossmannie trzeba zapłacić za niego 29,97 złotych. 

6/7
WIBO PHOTO READY na promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Wibo Photo Ready to sypki puder do twarzy 2w1, jednocześnie nadaje się jako primer pod makijaż i puder fiksujący. Zawiera w sobie 4 kolory, które korygują i pielęgnują cerę:

  1. Zielony zawiera Maxnolię® - redukuje zaczerwienienia skóry.
  2. Biały na bazie mączki ryżowej – rozjaśnia przebarwienia, poprawia koloryt oraz odżywia i nawilża skórę.
  3. Różowy zawiera Phycocorail – działa ochronnie i matuje skórę.
  4. Żółty zawiera Corneosticker DS.® - daje natychmiastowy efekt optycznego wygładzenia i maskuje niedoskonałości skóry.

Kosztuje 28,99 złotych, a w promocji w Rossmannie - 13,05 złotych. 

7/7
L’ORÉAL INFAILLIBLE na promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

L'Oreal Infaillible to puder transparentny, który doskonale matuje skórę przez kilka godzin bez poprawek. Kosztuje 65,99 złotych, a w promocji w Rossmannie - 29,70 złotych. 

Więcej na temat promocje Rossmann