ONS

Mucha wróci do pracy tuż po porodzie

ONS
Wiadomość o tym, że Ania Mucha spodziewa się dziecka zaskoczyła wiele osób. Głównie za sprawą kontrowersyjnych wypowiedzi aktorki na temat macierzyństwa. Jednak Ania, która aktualnie jest piątym miesiącu ciąży nie zamierza całkiem rezygnować z pracy. Właśnie dogrywa ostatnie odcinki serialu "Prosto w serce". Po tym zrobi sobie kilka miesięcy przerwy, by na wiosnę 2012 roku, czyli zaledwie 6 miesięcy po porodzie wrócić do pracy.

Ania zamierza zwolnić tempo, ale jeszcze na jesieni zaskoczy zupełnie nową rolą, której szczegółów nie mogę na razie zdradzić. To będzie niespodzianka – mówi "Faktowi" Filip Mecner, menedżer artystki.

Powrót Ani po porodzie, jak zapowiada jej menadżer ma być spektakularny. Podobno wiosna 2012 roku ma być kluczowa dla jej kariery – Mamy już kilka ciekawych projektów na oku na wiosnę przyszłego roku – zdradził Mecner.

Ania zastanawia się ponoć nad kolejnym serialem, który z pewnością zapewni jej nieprzemijającą popularność i stały dopływ gotówki. Mucha ma także propozycje zagrania w pełnometrażowym filmie. Jak myślicie, co wybierze?

pijavka

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47