Party Stories
Newsy

Mozil musi się poprawić z polskiego!

Tvn wysłał go do szkoły...
Czesław Mozil jako pięciolatek wyjechał z rodzicami do Danii. Mimo tak wczesnej emigracji rodzice zadbali o to, aby syn nauczył się języka polskiego.

Jak się jednak okazało, znajomość rodzimego języka u Czesława jest za słaba jak na standardy programu X Factor, w którym muzyk jest jurorem.

Mozil dostał wytyczne, aby poduczył się języka polskiego i wziąć kilka prywatnych lekcji.

Myślicie, że naprawdę było aż tak źle? Mozil chyba dobrze potrafił wyrazić swoje myśli w języku polskim, a małe błędy według nas dodawały mu uroku. Jakoś nie wyobrażamy go sobie mówiącego bardzo poprawną polszczyzną w stylu profesora Miodka.
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Krupa uczy się polskiego!
Zabłyśnie polszczyzną w kolejnej edycji "Tap Madl"?

To chyba jakaś moda, bo już kolejna gwiazda będzie się uczyła polskiego. Pisaliśmy niedawno, że specjalne lekcje języka postanowili pobrać Czesław Mozil i Maja Sablewska. Teraz okazuje się, że do tego grona dołączy Joanna Krupa ! Modelka weźmie udział w kolejnej edycji programu Top Model i producenci zdecydowali, że musi się poprawić z polskiego. - Producenci z Rochstaru po rozmowie z gwiazdą uznali, że tak będzie lepiej, i dlatego zaczęła pobierać lekcje języka polskiego. To straszne, że Joasia chce się pozbyć swojego akcentu. On jest taki słodki i zabawny, pasuje do niej. Jeżeli będzie mówiła płynnie po polsku, to już nie będzie to samo – stwierdziła w „Fakcie’ osoba związana z programem. Na pewno godne pochwały jest to, że Krupa douczy się rodzimego języka. Ale przecież w akcencie modelki i słodkim przeinaczaniu słów tkwił chyba cały jej urok jako prowadzącej program! Wyobrażacie sobie Top Model z poprawnie mówiącą Krupą? Bo my nie.

Ostry wpis Mozila na Facebooku
ONS
Newsy
Ostry wpis Mozila na Facebooku. Muzyk znowu prowokuje
Nie przebiera w słowach

Polacy pokochali Czesława Mozila po muzycznym show "X Factor" , w którym był jurorem. Jego niedokładna znajomość języka polskiego sprawiała, że na wizji często padały zabawne sformułowania. Jednak nie zawsze było tak kolorowo. Ogromna fala krytyki spłynęła na muzyka po tym, jak publicznie wyznał, że uprawiał seks w kościele. Zobacz: Mozil obraził Polaków uprawiając seks w kościele? Jest decyzja sądu Artysta znany jest z kontrowersyjnych poglądów i dużej szczerości. Chętnie także opowiadał o swoich podbojach seksualnych i nigdy nie ukrywał, że raczej nie chce stworzyć stałego związku. Po zakończeniu show o Mozilu trochę przycichło aż do teraz. Ostatnio pojawił się w sieci utwór "Nienawidzę cię Polsko", a o piosenkarzu po raz kolejny pojawiły się negatywne opinie. Internauci są oburzeni piosenką i nie pozostawili na artyście suchej nitki. Oprócz tego, że słowa piosenki nie przypadły do gustu słuchaczom to okazało się, że muzyk wykorzystał nielegalnie logo NSZZ "Solidarność" i przedstawił je w niekorzystnym świetle. Wczoraj wokalista  zamieścił na swoim profilu na Facebooku ostry wpis dotyczący całej tej afery: Chciałbym wszystkich przeprosić za nietolerancje, za homofobie, za rasizm i za brzydkie słowa które czasami tutaj na moim profilu padają i żyją. Ci ludzie dali kiedyś temu profilowi "LAJKA", może przez przypadek, może przez głupotę... Jak się choć troszeczkę śledzi twórczość Czesław Śpiewa to się wie że takie zachowania i poglądy są daleko od naszego przekonania. Lece do Iranu żeby złapać dystans. Przepraszam za mój Polski. Matka nauczyła jak mogła a ja się postaram jak najlepiej to sformułować po Polsku: "Będę wszystkich zakompleksionych nietolerancyjnych Polaków wypierdalał z tego profilu. Nie oni sprawili że Polska jest NIEPODLEGŁA." Zobacz: Czesław Mozil przez opinię alkoholika stracił luksusy...

Czesław Mozil i Kamil Bednarek w reklamie Play
Newsy
Bednarek i Mozil zostali kolejnymi twarzami Play
Jak poradzili sobie grając w nowych spotach reklamowych?

Na początku roku udało się nam ustalić, że w najnowszej kampanii reklamowej sieci komórkowej Play wystąpi cała plejada gwiazd . Do tej pory w telewizyjnych spotach, jak i billboardach mogliśmy zobaczyć m. in.: Kubę Wojewódzkiego, piękną Małgorzatę Sochę, Agnieszkę Dygant czy Macieja Stuhra . Właśnie ogłoszono kolejne nazwiska, które swoją osobą promować będą usługi operatora. Zobacz: Aż 12 gwiazd wystąpi w reklamie Play''''a! Kamil Bednarek i Czesław Mozil reklamują usługi Play na kartę. Obaj artyści wystąpili w spotach. Każdy filmik prezentuje jak zwykle osobowość gwiazdy. Ten z jurorem "X-Factora" wyśmiewa jego słowotok i słabą znajomość języka polskiego , natomiast reklama z ulubieńcem nastolatek utrzymana jest w klimacie reggae . Na początku tego tygodnia po facebookowym wpisie Dody , w którym obwieściła, że chce zmienić operatora swojej komórki, spekulowano, że to właśnie ona już wkrótce będzie firmować Play. Na razie były to tylko plotki, ale operator nie mówi gwieździe "nie". Przypomnijmy: Doda zostanie twarzą Playa? Wiemy jak jest naprawdę   Wojewódzki, Dygant i Stuhr na konferencji Play:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner