Monika Mrozowska na otwarciu salonu EyeBar
East News

Ciężkie chwile w życiu Moniki Mrozowskiej, straciła bardzo bliską osobę

Monika Mrozowska na otwarciu salonu EyeBar
East News

Monika Mrozowska przeżywa teraz trudne chwile. Aktorka pożegnała właśnie swoją ukochaną babcię Tereskę. Gwiazda "Rodziny zastępczej" była bardzo zżyta z seniorką rodu. Monika Mrozowska postanowiła uczcić jej pamięć bardzo osobistym wpisem na Instagramie.

Okazuje się, że wiele jej zawdzięcza...

Monika Mrozowska straciła babcię

Monika Mrozowska od lat nie występuje na szklanym ekranie. Gwiazda zajęła się rozwijaniem swojej drugiej pasji, jaką jest zdrowe gotowanie. Okazuje się, że babcia Moniki Mrozowskiej również była świetną kucharką. I choć gotowała nieco inaczej niż jej wnuczka, aktorka wspomina jej kuchnię z łezką w oku. Oprócz tego celebrytka w swoim wpisie na Instagramie przypomniała o jeszcze jednym nawyku swojej babci, który kiedyś ją denerwował, a dziś wywołuje u niej ciepłe uczucia.

Śmieszyło mnie to, że Babcia jest tak konsekwentna w swoich wyborach... Przykrywanie grubą, puchową kołdrą kilka razy w nocy i zamykanie otwieranego przeze mnie okna, nawet latem, bo mnie „zawieje”... Tereska❤️ Jak mnie to przykrywanie irytowało, ile razy się z nią o to pokłóciłam... Miałam jedną Babcię. Ale taką na 200% Taką, która zrobiłaby dla nas wszystko ❤️ Teresko, pozdrów od nas koniecznie Dziadka Stasia. Będzie nam tu Ciebie bardzo brakować ...😔 - zakończyła swój wpis Monika Mrozowska.

Monika Mrozowska w tych trudnych chwilach może liczyć na wsparcie nie tylko swojego partnera, ale również dzieciaków. Córki aktorki to już naprawdę duże dziewczyny. Z pewnością wspierają mamę w tym ciężkim dla niej momencie.

Monika Mrozowska pożegnała babcię

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najlepsze pierogi z kapustą i grzybami? Tereska❤️ Najlepsze zapiekanki z podwójną ilością sera? Tereska❤️ Najlepszy przypalony sernik? Tereska❤️ Najlepsze placki ziemniaczane z cukrem? Białym, rafinowany, bo przecież „cukier krzepi”... Tereska❤️ Najlepszy rozgotowany kalafior z najlepszą bułką tartą, z solidną porcją masła. Tereska❤️ Najlepsza słodka jak ulepek herbata... Tereska❤️ Babcia zawsze pytała: „Napijesz się herbatki?” Ja: „Nie, dziękuję.” Babcia: „To już robię!” ❤️Ręcznik i mydełko w prezencie pod choinką...Tereska❤️ Śmieszyło mnie to, że Babcia jest tak konsekwentna w swoich wyborach... Przykrywanie grubą, puchową kołdrą kilka razy w nocy i zamykanie otwieranego przeze mnie okna, nawet latem, bo mnie „zawieje”... Tereska❤️ Jak mnie to przykrywanie irytowało, ile razy się z nią o to pokłóciłam... Miałam jedną Babcię. Ale taką na 200% Taką, która zrobiłaby dla nas wszystko ❤️ Teresko, pozdrów od nas koniecznie Dziadka Stasia. Będzie nam tu Ciebie bardzo brakować ...😔 RIP #najlepszababcianaświecie

Post udostępniony przez Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska)

Aktorka przeżywa teraz trudny czas

Monika Mrozowska pod gmachem TVP

Zobacz także: Oryginalny dom Moniki Mrozowskiej skradł nasze serca! ZDJĘCIA

Więcej na temat Monika Mrozowska
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08