Monika Mrozowska pokazała zdjęcie z synami
EastNews

Monika Mrozowska pokazała zdjęcie, jak karmi najmłodszego syna! "Nasza droga z Luckiem nie była taka prosta"

Monika Mrozowska pokazała zdjęcie z synami
EastNews

Monika Mrozowska swoje czwarte dziecko urodziła 19 stycznia. Gwiazda "Rodziny zastępczej" pokazała na swoim Instagramie pierwsze zdjęcia z synem, Lucjanem. Poród odbył się przez cesarskie cięcie, gdyż jak wcześniej zdradziła, była to ciąża podwyższonego ryzyka. Jednak Mrozowska miała zapewnioną wspaniałą opiekę, o czym opowiedziała w nowym wpisie.

Zadbaj o siebie i zawsze wyglądaj kwitnąco. Masz już ten kod rabatowy SuperPharm na kosmetyki?

Monika Mrozowska karmi synka piersią

Monika Mrozowska niedawno została mamą po raz czwarty. Szczęśliwym tatą został Maciej Auguścik-Lipka, partner aktorki. Przy okazji gwiazda zdradziła również drugie imię Lucka, które odziedziczył je po tacie.

19.01.2021 przyszedł na świat Lucjan Maciej A.L❤️ A ponieważ poród odbywał się przez cc i był planowaną operacją podwyższonego ryzyka ( stan po 3 cc) to chciałabym przede wszystkim podziękować tym wpisem wszystkim osobom, które przyczyniły się do szczęśliwego finału, który nastąpił we wtorek dokładnie o 8:50...

Monika Mrozowska opisała również, jak wyglądał jej poród przez cesarskie cięcie:

[...] Przy mocno ograniczonej możliwości pozytywnego finału ( była przygotowana nawet krew do ewentualnej transfuzji 😔) cała operacja zakończyła się z wynikiem mojej minimalnej utraty krwi ( raptem 350 ml 😱), 10 punktów w skali Apgar 💪💪💪 dla młodego oraz... moim totalnym wzruszeniem , „rozklejeniem się” i powtarzaniem jak mantra „dziękuję, dziękuję, dziękuję”... Pobyt na oddziale... był jednym z przyjemniejszych doznań tego typu. To niesamowite jak wiele zależy od ludzi ❤️ ich empatii, wrażliwości i wsparcia ❤️ [...] ... Ta nasza droga z Luckiem, nie była taka prosta, ale potrafię docenić ile mieliśmy w tym wszystkim szczęścia... ❤️ - pisze Monika.

Monice jeszcze raz gratulujemy!

Monika Mrozowska jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci!

Monika Mrozowska w białej marynarce
East News

 

Więcej na temat Monika Mrozowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43