Monika Jagaciak urodziła córkę
Instagram

Monika Jagaciak urodziła córeczkę. Modelka pochwaliła się zdjęciem dziecka i zdradziła imię!

Monika Jagaciak urodziła córkę
Instagram

Monika Jagaciak została mamą. Jedna z najpopularniejszych polskich modelek, które robią karierę za granicą, 10 sierpnia urodziła córkę. Szczęśliwą wiadomością pochwaliła się w mediach społecznościowych, gdzie opublikowała kilka zdjęć dziewczynki ze szpitala. Zobaczcie, jak ma na imię córka modelki i fotografa!

Monika Jagaciak urodziła córkę!

Modelka pokazała też pierwsze dni z córeczką w domu. Przyznała, że jej córka urodziła się nad ranem 10 sierpnia i zdradziła, jakie imię wybrali z mężem dla dziecka. Pod zdjęciami napisała, że jej córeczka Mila to największy skarb i obecnie mają zamiar zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych i cieszyć się pierwszymi dniami z dzieckiem:

O 4:44 10 sierpnia w końcu poznaliśmy naszą drogą dziewczynkę - Mila Jankic - Proszę wybaczcie nasz przerwę od mediów społecznościowych, musimy się poznać nawzajem i kontynuować nową przygodę z nią - napisała modelka na Instagramie. 

Monika Jagaciak zdecydowanie oddziela życie zawodowe od prywatnego. Nawet o jej ślubie, który odbył się w 2017 roku media dowiedziały się dopiero po uroczystości. Modelka wyszła za fotografa, Branislava Jankica. Teraz jednak zdecydowała poinformować o narodzinach dziecka. Być może w ten sposób chciała wyprzedzić wszelkie plotki i sama zdradziła imię córki! 

Gratulujemy!

 

Niedawno modelka chwaliła się zdjęciami z Baby shower

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍪🍰🍦🥐🍫🥧

Post udostępniony przez Jac Monika Jagaciak Jankic (@jacmonika)

 

 

 

Więcej na temat Monika Jac Jagaciak
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41