Agnieszka Woźniak-Starak w botkach Balenciaga za 5 tys. zł

Moda jesień 2020. Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z "Dzień Dobry TVN" w kontrowersyjnych botkach za ponad 5 tys. zł

Agnieszka Woźniak-Starak w botkach Balenciaga za 5 tys. zł

Nie od dziś wiadomo, że Agnieszka Woźniak-Starak, prowadząca "Dzień Dobry TVN", to modowa guru. Dziennikarka wielokrotnie prezentowała stylizacje, które idealnie wpasowywały się nie tylko w modowe trendy, ale i zawsze podkreślały jej charakter. Rockowy styl wzbogacony o subtelne, kobiece dodatki, to kwintesencja stylu gwiazdy, która w tej kwestii nie zawiodła nas i tym razem. Jej botki za ponad 5 tysięcy złotych i kwiecista sukienka to prawdziwy hit!

Zobacz także: Moda jesień 2020. Agnieszka Woźniak-Starak już ma najmodniejsze buty jesieni. Podobny model ma Anna Lewandowska

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca jesienną stylizacją

Takie zestawienie, to prawdziwy hit, który możemy obserwować już od kilku sezonów. Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła nieco podroczyć się z jesienną aurą i w swojej stylizacji postawiła na wiosenną, długą sukienkę w super modny, zmultipliowany, drobny kwiatowy print! Dodatkowo, dziennikarka dobra do niej czarne botki projektu domu mody Balenciaga, z prostokątnym czubkiem i dużą klamrą, oraz na wysokim, topornym obcasie.

Agnieszka Woźniak-Starak w sukience w kwiaty

Takie buty to ostatni krzyk mody! Proste, ścięte czubki błyskawicznie stały się jednym z najgorętszych trendów, który z umiłowaniem wyznają fashionistki na całym świecie. Odważne i stylowe botki sprawią, że nawet najprostsza stylizacja będzie wyglądała jak milion dolarów. Buty domu mody Balenciaga mają jednak swoją cenę i musimy zapłacić za nie około 5032 złotych.

buty z klamrą Balanciaga
Mat. prasowe

Na szczęście jednak nie jest to jedyna marka, która wprowadziła w swoje szeregi modne rozwiązania. Projekty znanych domów mody inspirują innych, a podobne buty możemy dostać w o wiele niższej, zdecydowanie bardziej przystępnej cenie. 

W stylizacji Agnieszki Woźniak-Starak uwagę zwraca również długi, elegancki płaszcz inspirowany ponadczasowymi motywami marinistycznymi. Wyraziste złote guziki i elementy dekoracyjne przy mankietach sprawiają, że na długo pozostanie w modzie. Do tego Agnieszka Woźniak-Starak postawiła również na polski akcent! Gwiazda do całości dobrała torebkę popularnej, rodzimej projektantki, Ani Kuczyńskiej.

Agnieszka Woźniak-Starak w sukience w kwiaty

Duża czarna shopperka to dokładnie model Simpatica Grande na długich paskach, za który zapłacimy 980 zł.

Torba Ania Kuczyńska
Mat. prasowe

Warto wspierać polską modę i odkładać na najlepszą jakość. Torby Ani Kuczyńskiej od lat szczycą się niemijającym uznaniem, a co więcej, można śmiało okrzyknąć je mianem IT-BAGS! Duże shopperki pomieszczą dosłownie wszystko, co chcemy mieć danego dnia pod ręką.

 

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37