Teraz zakupy stają się jeszcze łatwiejsze.  Wejdź w erę „smart shoppingu” wraz z Wizaż.pl dzięki darmowej aplikacji mobilnej „Kosmetyk Wszech Czasów”.
 
Dzięki niej bezpośrednio przy półce sklepowej błyskawicznie wyszukasz ocen i recenzji produktów znajdujących się w opiniotwórczym katalogu kosmetyków, dodawanych i ocenianych przez użytkowniczki serwisu.
 
Innowacyjnym rozwiązaniem w aplikacji jest możliwość natychmiastowego znalezienia recenzji danego produktu poprzez skan kodu kreskowego kosmetyku. Aplikacja umożliwia również ręczne wyszukiwanie produktu poprzez wpisane jego nazwy w wyszukiwarkę. Kosmetyki dodatkowo można sortować alfabetycznie lub według ocen i ilości opinii.
 
Funkcja „ulubione” umożliwia tworzenie spersonalizowanej listy kosmetyków.  Dodatkową atrakcją aplikacji jest zakładka „Rossmann poleca”, w której na bieżąco są prezentowane nowości kosmetyczne oraz wyjątkowe promocje dostępne tylko w drogeriach sieci Rossmann.
 
Darmowa aplikacja dostępna jest za pośrednictwem App Store oraz Google Play. Aplikacja jest dostępna dla najpopularniejszych systemów operacyjnych iOS dla iPhone oraz Android. Nie wymaga logowania w serwisie Wizaz.pl. 
 
Partnerem projektu w 2012 roku jest sieć drogerii Rossmann.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.Więcej na temat reklama