Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Mobilna aplikacja "Kosmetyk Wszech Czasów"

Pierwsza tego typu aplikacja na świecie!

Teraz zakupy stają się jeszcze łatwiejsze.  Wejdź w erę „smart shoppingu” wraz z Wizaż.pl dzięki darmowej aplikacji mobilnej „Kosmetyk Wszech Czasów”.
 
Dzięki niej bezpośrednio przy półce sklepowej błyskawicznie wyszukasz ocen i recenzji produktów znajdujących się w opiniotwórczym katalogu kosmetyków, dodawanych i ocenianych przez użytkowniczki serwisu.
 
Innowacyjnym rozwiązaniem w aplikacji jest możliwość natychmiastowego znalezienia recenzji danego produktu poprzez skan kodu kreskowego kosmetyku. Aplikacja umożliwia również ręczne wyszukiwanie produktu poprzez wpisane jego nazwy w wyszukiwarkę. Kosmetyki dodatkowo można sortować alfabetycznie lub według ocen i ilości opinii.
 
Funkcja „ulubione” umożliwia tworzenie spersonalizowanej listy kosmetyków.  Dodatkową atrakcją aplikacji jest zakładka „Rossmann poleca”, w której na bieżąco są prezentowane nowości kosmetyczne oraz wyjątkowe promocje dostępne tylko w drogeriach sieci Rossmann.
 
Darmowa aplikacja dostępna jest za pośrednictwem App Store oraz Google Play. Aplikacja jest dostępna dla najpopularniejszych systemów operacyjnych iOS dla iPhone oraz Android. Nie wymaga logowania w serwisie Wizaz.pl. 
 
Partnerem projektu w 2012 roku jest sieć drogerii Rossmann.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ZDJECIE DO PRESSA APLIKACJI.jpg
Newsy
Mobilna aplikacja „Kosmetyk Wszech Czasów” od Wizaż.pl (WIDEO)
Dowiedz się więcej

Teraz zakupy stają się jeszcze łatwiejsze.  Wejdź w erę „smart shoppingu” wraz z Wizaż.pl dzięki darmowej aplikacji mobilnej „ Kosmetyk Wszech Czasów ”.   Dzięki niej bezpośrednio przy półce sklepowej błyskawicznie wyszukasz ocen i recenzji produktów znajdujących się w opiniotwórczym katalogu ponad pół miliona recenzji kosmetyków, dodawanych i ocenianych przez użytkowniczki serwisu.   Innowacyjnym rozwiązaniem w aplikacji jest możliwość natychmiastowego znalezienia recenzji danego produktu poprzez skan kodu kreskowego kosmetyku. Aplikacja umożliwia również ręczne wyszukiwanie produktu poprzez wpisane jego nazwy w wyszukiwarkę. Kosmetyki dodatkowo można sortować alfabetycznie lub według ocen i ilości opinii.   Funkcja „ulubione” umożliwia tworzenie spersonalizowanej listy kosmetyków.  Dodatkową atrakcją aplikacji jest zakładka „Rossmann poleca”, w której na bieżąco są prezentowane nowości kosmetyczne oraz wyjątkowe promocje dostępne tylko w drogeriach sieci Rossmann.   Darmowa aplikacja dostępna jest za pośrednictwem App Store oraz Google Play. Aplikacja jest dostępna dla najpopularniejszych systemów operacyjnych iOS dla iPhone oraz Android. Nie wymaga logowania w serwisie Wizaz.pl.    Partnerem projektu w 2012 roku jest sieć drogerii Rossmann.  

Zmiany w głosowaniu widzów na festiwalu w Opolu
ONS
Newsy
Zmiany w głosowaniu widzów na festiwalu w Opolu. Jak oddawać głosy na wykonawców?
Zmiany w głosowaniu widzów na festiwalu w Opolu. Jak oddawać głosy na wykonawców?

Zmiany w głosowaniu widzów na festiwalu w Opolu! Okazuje się, że fani będą teraz mogli oddawać głosy na swoich ulubionych wykonawców za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mobilnej. Reżyser i scenarzysta koncertów "SuperPremiery" i "SuperJedynki" w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznaje, że rewolucja w głosowaniu ma być sposobem na przyciągnięcie większej liczby widzów. Głosowanie za pośrednictwem aplikacji mobilnej będzie bezpłatne dla każdego - zapewnia Radek Kobiałko. Dzięki zastosowanej aplikacji, oprócz głosowania, będzie można przesyłać także zdjęcia. Bezpłatna aplikacja będzie dostępna na smartphony z systemami Android oraz iOS. Do tej pory widzowie głosowali na swoich ulubionych wykonawców poprzez połączenia telefoniczne, lub przez wiadomości sms. Teraz pojawiła się kolejna możliwość - poprzez bezpłatną aplikację mobilną.   Reżyser festiwalu w Opolu , który rozpocznie się już 3 czerwca i potrwa 4 dni, zdradził przy okazji, że szykuje niespodziankę dla publiczności. Wszyscy uczestnicy koncertów dostaną świecące opaski, które będą wizualnym elementem show pokazywanego w TVP.   Zobacz także: TYLKO U NAS: Doda szykuje wielkie show w Opolu! Zainspirowała się... Marią Czubaszek!   Zmiany w głosowaniu na festiwalu w Opolu. Jak głosować podczas festiwalu w Opolu?  

studenci korzystający z telefonów
©goodluz/Fotolia.com
Styl życia
Aplikacje mobilne dla studenta na uczelnię podróż i rozrywkę
Aplikacje mobilne poprawiające funkcjonowanie na uczelni zwiększają organizację zajęć, usprawniają zdolności matematyczne oraz umożliwiają nagrywanie wykładów. Dzięki temu praca studenta będzie bardziej wydajna i efektywna. Warto ich użyć do planowania budżetu i znajdowania promocji.

Aplikacje mobilne poprawiające funkcjonowanie na uczelni zwiększają organizację zajęć, usprawniają zdolności matematyczne oraz umożliwiają nagrywanie wykładów. Dzięki temu praca studenta będzie bardziej wydajna i efektywna. Warto ich użyć do planowania budżetu i znajdowania promocji.   Studenci to najbardziej aktywna grupa społeczna , która jest zainteresowana rozrywką, nauką, organizacją i podróżami. Często też korzystają oni z nowoczesnych smartfonów, więc warto dopasować aplikacje mobilne pod ich potrzeby. Aplikacje dla studentów na uczelni – My Study Life, Kalkulator Plus, Cogi – Notes & Voice Recorder Dobry student to zorganizowany student. W celu lepszego zarządzania czasem uczelnianym pomoże aplikacja My Study Life, która służy do porządkowania naukowych obowiązków . Dzięki niej łatwiej jest zapisywać wszystkie zajęcia w ciągu tygodnia, np. wykłady, ćwiczenia czy laboratoria. Program ten będzie wysyłał przypomnienia o zbliżających się kolokwiach lub egzaminach oraz dawał systematyczne informacje o terminach oddania prac zaliczeniowych. Za pomocą tej aplikacji uczniowie i studenci mogą też dzielić się własnym planem zajęć oraz przypominać sobie nawzajem o nadchodzących obowiązkach. Kalkulator Plus jest przydatną aplikacją, która służy wykonywaniu złożonych matematycznych zadań . Za jego pomocą można wyciągać pierwiastki, całki i procenty. Program opiera się na prostym interfejsie, który umożliwia szybki dostęp do określonych funkcji. Wykłady na uczelni często są prowadzone szybko, przez co trudno jest nadążyć z zapisywaniem ważnych treści. W tym celu pomagają aplikacje typu Cogi-Notes & Voice Recorder, która służy do nagrywania notatek głosowych. Planowanie budżetu studenta - Kupony – Kodyrabatowe.pl, Budżet biednego studenta...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner