Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova testują mazdę
Newsy

Mlynkova i Nowicki razem testują samochód

A przecież niedawno się rozwiedli

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki od kilku miesięcy nie są już parą. Zaskakujące rozstanie przebiegło w kulturalnej atmosferze, bez wzajemnego oczerniania się w błysku fleszy. Chociaż temat rozwodu ucichł to właśnie byli małżonkowie udali się na "wspólne" wakacje. Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki podjęli wyzwanie Mazdy i wyruszyli, by odkryć wyjątkowe zakątki na północy i południu Polski przy okazji testując nowe modele aut.

Zobacz: Mlynkova rozstała się z Nowickim. O co poszło?

Całej wyprawę patronuje mazda, a na Facebooku Nowickiego i Mlynkovej regularnie publikowane są piękne zdjęcia z wyprawy. Łukasz sprawdza jakość i funkcjonalność mazdy w górach, a Halina nad morzem.

Jak oceniacie takie rywalizowanie po rozwodzie?Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
AKPA
Newsy
Mlynkova rozwiodła się z Nowickim
Dostali rozwód na pierwszej rozprawie

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się zaskakująca informacja o problemach w małżeństwie Haliny Mlynkovej i Łukasz Nowickiego. I chociaż wydawało się, że piosenkarka i prowadzący "Pytanie na śniadanie" tworzą idealny związek, to ich sielanka nagle się zakończyła. Zaledwie kilka dni później Mlynkova i Nowicki wystąpili w programie Tomasza Lisa, gdzie potwierdzili plotki dotyczące ich rozstania.  Nikt  jednak nie spodziewał się tego, że do rozwodu celebrytów dojdzie tak szybko. Jak donosi "Fakt" Mlynkova i Nowicki stawili się dzisiaj w Sądzie Okręgowym w Warszawie, który już po pierwszej rozprawie podjął decyzję o ich rozwodzie! Tuż po oficjalnym orzeczeniu sądu, byli już małżonkowie nie chcieli rozmawiać z czekającymi na nich dziennikarzami. Przypominamy, że Halina Mlykova i Łukasz Nowicki tworzyli szczęśliwe małżeństwo przez dziewięć lat. Para wspólnie wychowuje syna, którego teraz starają się ochronić przed stresem związanym z ich rozstaniem. Właśnie dlatego piosenkarka i aktor wciąż mieszkają razem.  

Halina Mlynkova na okładce "Vivy"!
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Halina Mlynkova na okładce "Vivy!"
Opowiada o trudnym okresie w związku

Halina Mlynkova w ubiegłym roku powróciła do show-biznesu z solową płytą "Etnoteka". Piosenkarka przeszła stylową metamorfozę i zaczęła pojawiać się na salonach w błysku fleszy. W życiu prywatnym Haliny też trwała wiosna - mąż, syn, szczęśliwa rodzina, ale los napisał jednak inny scenariusz. Na początku roku Halina postanowiła odejść od Łukasza Nowickiego i spełniać się zawodowo. Para mimo rozstania nadal przyjaźni się i utrzymuje ze sobą kontakt. Ostatnio np. Łukasz z synem przyszli na koncert "Morowe Panny" , na którym śpiewała Halina Mlynkova. Stojąc pod barierkami wyczekiwali na nią, aż w końcu udało się zamienić kilka słów. Zobacz: Nowicki z synem przyszli na koncert Mlynkovej. Wrócą do siebie? O rozstaniu, nowej drodze życia i przeszłości Halina postanowiła w końcu opowiedzieć. Pierwszego szczerego wywiadu gwiazda udzieliła magazynowi "Viva!" , a ściślej mówiąc, Piotrowi Najsztubowi. Rozmowie towarzyszy piękna sesja zdjęciowa. Numer magazynu "Viva!" z Haliną Mlynkovą od jutra w sprzedaży.

Halina Mlynkova w jeansowej sukience
EOS
Newsy
Halina Mlynkova wróciła do Polski, jaki był powód?

Jej ślub był prawdziwym wydarzeniem towarzyskim -  Halina Mlynkova i Leszek Wronka zaprosili do Pragi kilkuset gości, a panna młoda wystąpiła aż w trzech sukniach ślubnych. Potem Mlynkova z synem przeprowadziła się do Pragi.  Przez ostatnie lata Halina występowała trochę w Polsce i Czechach, ale był moment, kiedy pomagała swojemu mężowi Leszkowi w prowadzeniu butiku z ubraniami w Pradze. Dziś Mlynkova twierdzi jednak, że to nie była taka zła decyzja. „To doświadczenie udowodniło mi, że zawsze sobie poradzę i mogę robić w życiu wszystko. Wcześniej nie miałam nic wspólnego ze światem biznesu, musiałam więc nauczyć się wielu rzeczy”, tłumaczyła. Zobacz także:   Ona w Polsce, mąż w Czechach... czy to oznacza, że małżeństwo Haliny Mlynkovej przechodzi kryzys? Halina Mlynkova - serce w Polsce Halina Mlynkova twierdzi, że mieszkanie w Czechach na dobre wyszło przede wszystkim jej synowi Piotrkowi (jego tatą jest pierwszy mąż artystki, Łukasz Nowicki). Chłopiec zyskał w Pradze anonimowość, którą nie mógł się cieszyć w Warszawie, mając tak popularnych rodziców. „Wyciszył się i mógł odpocząć od medialności. Tam nikogo to nie interesuje. Jest po prostu zwykłym uczniem”, opowiadała Mlynkova Plejadzie. Piotr, który w tym roku skończył podstawówkę, marzy o studiowaniu reżyserii lub montażu. Okazało się, że w Warszawie jest liceum filmowe, które przygotowuje do takich studiów, i syn zdecydował, że chce się tu uczyć", mówi nam Halina. To był dodatkowy argument, żeby wrócić do Polski. Po kilku latach spędzonych w Pradze Halina zrozumiała jednak, że jej serce jest w Polsce i że kocha Warszawę. Czy to znaczy, że w ogóle nie myśli już o wyjeździe do Czech, gdzie mieszka Wronka? Więcej w...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner