Mikołaj Krawczyk w czarnej koszulce
East News

Mikołaj Krawczyk pokazał córeczkę! Dziewczynka rośnie jak na drożdżach

Mikołaj Krawczyk w czarnej koszulce
East News

Mikołaj Krawczyk niedawno został ojcem po raz trzeci! Aktor ma dwóch synów - Michała i Roberta ze związku z Anetą Zając, a teraz został tatą córeczki, którą powitał na świecie wraz z żoną Sylwią Juszczak. Para wychowuje jeszcze dwóch chłopców z poprzedniego związku Sylwii. Nie da się jednak ukryć, że ostatnio serca całej rodziny podbiła córeczka pary. Mikołaj coraz częściej pokazuje jej fotografie. Tym razem zamieścił na Instagramie zdjęcie, które rozczula! 

Mikołaj Krawczyk pokazał nowe zdjęcie córeczki 

Mikołaj Krawczyk poszedł w ślady wielu innych gwiazd i nie pokazuje twarzy swojej córeczki. Do tej pory nawet nie zdradził jej imienia! Mimo tego aktor chętnie pokazuje swoją pociechę na uroczych fotografiach. Najnowsze zdjęcie robi wrażenie. Widać na nim nie tylko, że córeczka stała się oczkiem w głowie swojego taty, ale także, że... rośnie jak na drożdżach! To już naprawdę duża dziewczynka, tylko spójrzcie:

 

 

 

Aktor przy okazji zdradził, jakie ma plany na wieczór:

Zdjęcie z rodzinnego albumu. 81 rok. Mój wujek tuż przed wyjazdem do Zatoki Perskiej... 🤷🏻‍♂️Ja w sukience na jego kolanach niezainteresowany konfliktem... Czy jakoś tak😉😂 A tak serio to powyższe zdjęcie przedstawia konszachty Imperatorki i Generała😂 Knujemy i zastanawiamy się nad tym co by tu spsocić😈😉😂 Kto dzisiaj rozrabia?

Myślicie, że kiedyś Mikołaj Krawczyk zdecyduje się pokazać twarze swoich dzieci?

 

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak niedawno zostali rodzicami 

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak pozują do zdjęcia z wózkiem
Instagram

Para jest bardzo szczęśliwa

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak całują się na spacerze
Instagram

 

Więcej na temat Mikołaj Krawczyk
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09