Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Mikołaj Krawczyk z synami
Instagram
Newsy

Mikołaj Krawczyk po raz pierwszy pokazał twarze synów! Do kogo są podobni?

Mikołaj Krawczyk do tej pory nie pokazywał swoich synów. Jednak teraz zrobił wyjątek. Do kogo są podobni?

Za Mikołajem Krawczykiem ważny rok. Nie dość, że po raz kolejny został ojcem, to jeszcze wziął ślub kościelny ze swoją ukochaną, Sylwią Juszczak. Teraz tworzą jedną wielką i szczęśliwą rodzinę. Synowie Mikołaja z poprzedniego związku uwielbiają spędzać wolny czas z tatą i młodszą siostrzyczką. Aktor chętnie chwali się na Instagramie tymi miłymi momentami. 

Do tej pory Mikołaj Krawczyk starał się jednak nie pokazywać twarzy swoich synów. Aż do teraz. Aktor po raz pierwszy opublikował zdjęcia, na których Robert i Michał pozują przodem. Do kogo są podobni?

TYLKO U NAS: Sylwia Juszczak PIERWSZY RAZ o związku z Mikołajem Krawczykiem! WIDEO

Mikołaj Krawczyk pokazał twarze synów

Mikołaj Krawczyk jest wziętym aktorem. Gra w serialach oraz sztukach teatralnych. Jednak stara się też spędzać jak najwięcej czasu ze swoimi bliskimi. Jak już wspomnieliśmy, w 2019 roku na świecie pojawiła się jego córeczka, Konstancja. Mikołaj Krawczyk jest również tatą bliźniaków. Robert i Michał to już duże chłopaki. Aktor jest z nich naprawdę dumny.

Na Instagramie gwiazdora można znaleźć sporo zdjęć, na których pozuje ze swoimi dzieciakami. Jednak Mikołaj Krawczyk do tej pory nie pokazywał ich twarzy. Teraz zrobił wyjątek! Na najnowszych zdjęciach Robert i Michał pozują odwróceni przodem do obiektywu. Co prawda ich buzie są zasłonięte okularami przeciwsłonecznymi, jednak można dopatrzeć się u nich podobieństwa do taty. Szczególnie uśmiechy mają wyjątkowo podobne do Mikołaja.

Zgadzacie się z nami?

Chłopcy spędzili cudowny dzień z tatą!

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk - historia miłości
Newsy
Kiedyś miłość, dziś konflikt! Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk walczą w sądzie. Dlaczego?
Kiedyś miłość, dziś konflikt! Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk walczą w sądzie. Dlaczego?

Kiedyś wielka miłość, dziś wielki konflikt! Dlaczego Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk ciągle spotykają się na korytarzach sądowych? Chodzi o synów - Roberta i Michała. Niedawno zapadł wyrok, który w wyniku którego sąd ograniczył prawa rodzicielskie Mikołajowi w stopniu pozwalającym Anecie samodzielnie decydować o niektórych kwestiach związanych z dziećmi. Czy to koniec ich walki? Zobaczcie nasz materiał! Zobacz także:  Jak oni wyrośli! Synowie Anety Zając i Mikołaja Krawczyka mają już 8 lat!

Mikołaj Krawczyk w kolorowej koszuli
East News
Newsy
Mikołaj Krawczyk niedawno pokazał twarze synów, a teraz chwali się jak spędza z nimi wolny czas. To urocze!
Mikołaj Krawczyk niedawno pokazał twarze synów, a teraz chwali się jak spędza z nimi wolny czas. To urocze!

Mikołaj Krawczyk często pokazuje na Instagramie, jak spędza czas z rodziną. Do niedawna były do głównie spacery z córeczką Konstancją, a teraz kiedy dziewczynka jest już większa chce towarzyszyć braciom we wszystkich zabawach. Wolny dzień aktor poświęcił na gry planszowe z synami, szybko okazało się, że Konstancja też chce brać udział... Jak zareagowali chłopcy? Mikołaj Krawczyk pokazał, jak spędza czas z dziećmi... Gwiazdor " Pierwszej miłości " często chwali się zdjęciami z aktywnego wypoczynku z synami, a teraz pokazał, że w domu też można się świetnie bawić. Niestety w grze przeszkadzała nieco córka aktora. Tak skomentował jej zachowanie Mikołaj Krawczyk: Imperatorka zgarnęła całą wygraną😂 A tak serio to przeszkadzała nam non stop😂 Dobrze, że ma czterech, kochanych i wyrozumiałych braci✌🏻😎😀 - napisał Mikołaj Krawczyk na Instagramie. Aktor tym samym przyznał, że chłopcy przy małej siostrze trenują cierpliwość, ale jak widać wcale im jej nie brakuje. Gwiazdor już kiedyś podkreślał, że dzieci się świetnie dogadują, a teraz dodał w komentarzu: Już to widać jak cała piątka jest za sobą😀✌🏻  Jaką grę planszową wybrał Mikołaj Krawczyk dla synów? Widać, że rodzinnie spędzony czas procentuje. A gry planszowe przeżywają swój wielki powrót. Mikołaj Krawczyk razem z dziećmi grają w popularną grę "Milionerzy". Widać, że wszyscy się świetnie bawią, a co więcej poszerzają swoją wiedzę o wiele ciekawostek.         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Imperatorka zgarnęła całą wygraną😂 A tak serio to...

Mikołaj Krawczyk w czarnej koszulce
East News
Newsy
Mikołaj Krawczyk pokazał zdjęcie córki z sesji świątecznej. Konstancja to już duża dziewczynka!
Mikołaj Krawczyk pochwalił się zdjęciem z córką. To będą pierwsze święta Konstancji!

Mikołaj Krawczyk pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem z córeczką. Razem z żoną  Sylwią Juszczak i Konstancją zdecydowali się na świąteczną sesję, aby móc cieszyć się wspomnieniami z tego magicznego okresu. Aktorska para doskonale się bawiła, ale w sieci zdecydowali się pokazać jedynie zdjęcie z córką, choć w opisie wymienieni są również ich synowie. Zobaczcie to urocze zdjęcie! Rodzinna sesja Mikołaja Krawczyka! Aktor od czasu do czasu publikuje na Instagramie rodzinne zdjęcia. Od kiedy ponownie został tatą, o czym informowaliśmy tutaj , ich bohaterką często jest jego córka Konstancja. Dziewczynka w tym roku po raz pierwszy będzie obchodziła święta Bożego Narodzenia i z tej okazji rodzice zaplanowali dla niej pamiątkową sesję świąteczną. Czas tak szybko ucieka, że postanowiliśmy go na chwilę zatrzymać😀 A raczej zatrzymać chwilę „tu i teraz”😀 - napisał Mikołaj Krawczyk na Instagramie. Okazuje się, że sesja z dziećmi to niełatwa sprawa. Aktor przyznał, że mimo trudności cała rodzina miło spędziła czas. Nie było łatwo😉 ale jakże miło i wesoło😀✌🏻😎 To z „niełatwo” to oczywiście żart😉 - dodał. Internauci są zachwyceni tym rodzinnym obrazkiem i pod zdjęciem piszą: - Pięknie !!!Cudowni jesteście !💕💕 - Lubię tą Rodzinkę ❤️🤗 - Pięknie!!!Sama słodycz, miłość i radość !!! Spójrzcie na to urocze zdjęcie!         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Czas tak szybko ucieka, że postanowiliśmy go na chwilę zatrzymać😀 A raczej zatrzymać chwilę „tu i...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner