East News
Newsy

Mikołaj Krawczyk jest nękany?! Skierował kolejną sprawę do sądu!

Mikołaj Krawczyk jest nękany?! Skierował kolejną sprawę do sądu!

 

Mikołaj Krawczyk ma ostatnio gorący okres. Aktor co jakiś czas spotyka się w sądzie ze swoją byłą partnerką, Anetą Zając. Chodzi o wysokość alimentów, które gwiazdor płaci na dwójkę ich synów. Zdaniem prawniczki Mikołaja Krawczyka, nie wszystkie pieniądze są przeznaczane na dzieci. Dlatego aktor domagał się ich obniżenia.

 

Zobacz: Mikołaj Krawczyk chce płacić mniejsze alimenty na dzieci ze względu na niskie dochody. NOWE INFORMACJE

 

Okazuje się, że to nie jedyny problem Mikołaja Krawczyk. Aktor musi stawiać się w sądzie również z innego powodu. Chodzi o jego konflikt z Pawłem Bednarzem, który prowadzi Fundację im. Dobrego Pasterza. Panowie poznali się przypadkiem w styczniu 2017 roku. To właśnie wtedy miało dojść między nimi do scysji.

– Mikołaja Krawczyka spotkałem przypadkiem w warszawskiej restauracji. Wychodząc zrobiłem mu zdjęcie, jak pije alkohol o 11 rano. To go rozwścieczyło i zaczął mnie szarpać. Zabrał mi telefon i w wyniku tej szarpaniny zniszczył mi kurtkę i buty. Groził, że mnie załatwi i się na mnie zemści. No i założył mi sprawę w sądzie, bo nagrałem filmik, gdzie opowiadam, jaki z niego cham, i wrzuciłem go do internetu. Wymyślił, że go nękam – stwierdza Paweł Bednarz w rozmowie z "Faktem".

 

Panowie spotkali się już w sądzie. Mikołaj Krawczyk podobno wyparł się zarzucanych mu czynów, jednak jego wersję miał potwierdzić pracujący we wspomnianej restauracji kelner. Paweł Bednarz postanowił zgłosić do prokuratury zawiadomienie o składaniu fałszywych zeznań przez aktora.

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link!

 

Co na to sam Mikołaj Krawczyk? Aktor twierdzi, że jest nękany przez Pawła Bednarza. Mężczyzna ma między innymi szkalować gwiazdora w internecie, zamieszczając tam wpisy o dziwnej treści.

– To prawda, że kontrowersyjne zachowania pana Bednarza wobec Mikołaja Krawczyka są przedmiotem postępowań sądowych. Liczba tych zachowań i ich intensywność powodują, że w zależności od wyników tych obecnych postępowań będziemy prawdopodobnie podejmować kolejne przewidziane prawem kroki – zapowiada adwokat aktora, Szymon Firek. 

 

Czekamy na finał tej sprawy!

 

POLECAMY: Aneta Zając walczy z poważną chorobą! Aktorka przybrała 10 kilogramów!

 

Mikołaj Krawczyk spotkał się niedawno z Anetą Zając w sądzie

EOS

Aktora wspiera jego żona, Sylwia Juszczak

Sylwia Juszczak, Mikołaj Krawczyk
ONS.pl

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak
ONS.pl
Newsy
Mikołaj Krawczyk świętował 7. urodziny synów! "Nie ma to jak rodzinka w komplecie!" ZDJĘCIA
Mikołaj Krawczyk świętował 7. urodziny synów! "Nie ma to jak rodzinka w komplecie!" ZDJĘCIA
ONS
Newsy
Mikołaj Krawczyk chce płacić mniejsze alimenty na dzieci ze względu na niskie dochody! NOWE informacje!
Mikołaj Krawczyk chce płacić mniejsze alimenty na dzieci ze względu na niskie dochody! NOWE informacje!

  Nowa wojna między Anetą Zając a Mikołajem Krawczykiem ! Byli partnerzy spotkali się w sądzie. Aktor uważa, że płaci zbyt duże alimenty (1500 na każdego z chłopców) na dwójkę 7-letnich synów, Michała i Roberta. Ale Aneta ma inne zdanie.  - To mój klient wystąpił na drogę sądową przeciwko matce małoletnich synów. Z uwagi na ich dobro uznał także, że nie będzie zdradzał powodów pozwania. Nie chce, aby o sprawie, która siłą rzeczy jest medialna, jego synowie czytali potem w prasie -  powiedziała w rozmowie z "Fleszem" pełnomocniczka Krawczyka, radca prawny Anna Borkowska   Wcześniej jednak radczyni wypowiedziała się na temat powodów pozwania przez Mikołaja matki swoich dzieci. - Mój klient wystąpił na drogę sądową, gdyż alimenty, które płaci na dzieci, z uwagi na ich wysokość, nie są w całości przeznaczone na potrzeby dzieci” - powiedziała Borkowska.   Według Mikołaja, utrzymanie chłopców zmniejszyło się, od kiedy zakończyli edukacje w prywatnym przedszkolu i zaczęli chodzić do publicznej podstawówki. Krawczyk uzasadnia swoje racje także niskimi dochodami. Od pewnego czasu jest zatrudniony w firmie swojej żony Sylwii Juszczak, na które wpływają wszystkie honoraria aktora. Zaległe alimenty próbuje też przejąć komornik, ale nie ma dostępu do firmowego konta żony Krawczyka . Czy rzeczywiście z wiekiem utrzymanie synów maleje? – Zasądzone alimenty są przeznaczane nie tylko na wydatki stałe, ale również na te związane z rozwojem dziecka, takie jak dodatkowe lekcje, zajęcia sportowe, wakacje - tłumaczy "Fleszowi" mecenas Magdalena Socha-Łatwińska z kancelarii Dawid&Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni, specjalizująca się w sprawach rodzinnych.   Zobacz:  Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk spotkali się w sądzie! Kłócą się o alimenty dla dzieci  ...

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając walczą o prawa nad dziećmi
ONS
Newsy
Krawczyk walczy o dzieci z Zając. Wytoczył najcięższe działa
Ojciec dzieci Anety nie odpuszcza

Stosunki panujący między Anetą Zając a Mikołajem Krawczykiem można określić jako napięte i to mówiąc bardzo delikatnie. Para nie może osiągnąć porozumienia w kluczowych kwestiach dotyczących opieki nad ich dziećmi, a aktor nie szczędzi ostrych słów pod adresem byłej partnerki. Przypomnijmy: Krawczyk atakuje Zając. Pokazał zdjęcie z ich dziećmi Niestety, nic nie zapowiada, aby ta sytuacja miała się niebawem zmienić. Wkrótce para ponownie spotka się w sądzie, bo jak donosi "Show", Aneta będzie chciała wyegzekwować od Mikołaja wyższe alimenty, czemu on nie jest przychylny. W rozmowie z dwutygodnikiem prawnik Krawczyka zapowiada też, że jeśli Zając w dalszym ciągu będzie utrudniać jego kontakty z dziećmi, aktor będzie wnioskował o nadzór kuratorski, a nawet grzywną.   Dwa razy się zdarzyło, że matka wyjechała akurat, kiedy przyszedł czas odwiedzin. Mój klient miał prawo poprosić o odebranie tych należnych mu godzin. Jeżeli matka dzieci mojego klienta będzie się uchylać od postanowień sądu, sąd ma możliwość ustanowienia kuratora. Może też być nałożona grzywna, którą będzie mógł egzekwować komornik - informuje w rozmowie z "Show" Hanna Szarejko , adwokat Mikołaja Krawczyka. Aneta Zając zgodnie ze swoim postanowieniem, nie komentuje na łamach prasy doniesień o życiu prywatnym swoim i jej dzieci. Myślicie, że dojdą do porozumienia? Zobacz: Krawczyk skomentował udział Zając w "Tańcu z Gwiazdami"   Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk na premierze filmu "Tajemnica Westerplatte":

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner