Michał Baryza szuka dziewczyny
ONS

Baryza podbił serca kobiet. Zdradził nam, czy jego serce mocniej zabiło na wiosnę

Michał Baryza szuka dziewczyny
ONS

Michał Baryza dzięki udziałowi w programie Top Model może rozwinąć skrzydła i robić karierę w modelingu. Sam jednak zdaje sobie sprawę, że jest to zawód mocno niepewny, dlatego obrał też inną ścieżkę kariery. Zobacz: Baryza nie wiąże swojej przyszłości z modelingiem. Model otwiera swój biznes

Model coraz częściej pojawia się na salonach, ale pracy mu nie brakuje, bo jak zapowiedział już niedługo będziemy mogli zobaczyć go w nowej kampanii. Ostatnio gościł na konferencji marki Reebok, bo jak wiadomo zdrowy styl życia jest dla niego bardzo ważny, a sport jest nieodłącznym elementem jego zawodu. Nam zdradził czy wraz z nadchodzącą wiosną jego serce zabiło mocniej czy fanki wciąż mają szansę go w sobie rozkochać:

Tak, ja jestem wolny. Ja nie prowadzę castingu, nie mam czegoś takiego, że szukam dziewczyny, bo uważam, że jeśli się jakaś pojawi i będzie ta chemia to każdy z nas liczy na coś takiego. Nie zakładam tego czy wiosna jest czy zima, będzie to będzie, nie będzie to nie - powiedział w rozmowie z nami.


Są jakieś kandydatki?

Zobacz: Ślotała pierwszy raz na salonach po ogłoszeniu ciąży. Towarzyszył jej Michał Baryza 
 
 

Odchudzony Baryza promuje polską markę:

Więcej na temat Michał Baryza
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00