“Metafizyczny zapach, który zawładnie ciałem i duszą...”

Paryska marka Zadig & Voltaire, stworzona w roku 1997 przez Thierry’ego Gilliera, redefiniuje pojęcie luksusu, proponując styl niezobowiązującej elegancji. Poprzez nowatorskie podejście do mody, wzbogacając ją o estetykę rock‘n’rollową, marka kształtuje własny model kobiecości.

Każda kolekcja Zadig & Voltaire, naznaczona jest motywem czaszek, motyli i aniołów, królujących pośród stylizacji. Twórca marki podkreśla swe rockowe korzenie a jednocześnie odzwierciedla dbałość o elegancję w najdrobniejszym szczególe. 

w sprzedaży w Polsce pojawił się premierowy zapach Zadig & Voltaire, który ogromnie przypadł do gustu redakcji. Perfumy marki przypadną do gustu osobą, które cenią sobie nietuzinkowe zapachy typu Shalimar Guerlaina, czy Molecule 01 Escentric Molecules.

Nuty zapachowe: herbata jaśminowa, aromat drzewa sandałowego, wanilia, fasola Tonka, piżmo, kwiat pomarańczy, peonia oraz bergamotka.

Metafizyczny zapach, który zawładnie ciałem i duszą” – tak swoje dzieło opisuje twórca marki Thierry Gillier.  A my w pełni się z nim zgadzamy.

Woda perfumowana - Volume 1 - La pureté ok.  199 zł. / 30ml

*Zapach jest dostępny również w wersji męskiej.

jm

Więcej na temat perfumy
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43