Menedżer Krzysztofa Krawczyka opublikował w sieci wyjątkowy fragment serialu "Świat według Kiepskich" z udziałem artysty. Pamiętacie specjalny odcinek hitu Polsatu z udziałem legendy polskiej sceny muzycznej? Agent Krzysztofa Krawczyka w poruszającym wpisie wspomina aktorów "Świata według Kiepskich", których pożegnaliśmy jeszcze przed śmiercią piosenkarza. Ten wpis chwyta za serce...

Reklama

Menedżer wspomina występ Krzysztofa Krawczyka w serialu Polsatu

W miniony weekend odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Artysta zmarł w poniedziałek wielkanocny, 5 kwietnia, a najbliżsi i fani mogli pożegnać go kilka dni później, w sobotę 10 kwietnia. W poruszającej uroczystości wziął udział m.in. przyjaciel i menedżer Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Kosmala podczas mszy świętej zabrał głos w imieniu ukochanej żony artysty.

Kochany Krzysztofie, nie chciałem zabierać głosu w tej trudnej chwili. Byłem człowiekiem drugiego planu. Jesteś ze mną w myślach, modlitwie. Twoja ukochana żona Ewa poprosiła, bym powiedział kilka słów, których ona nie ma sił w tych ciężkich chwilach powiedzieć. "Nie żegnaj, lecz do widzenia!" Bo cóż powiedzieć w takiej chwili. Niech pozostanie milczeniem. Po Tobie Krzysiu nie pozostanie milczenie, pozostaną cudowne nagrania wyśpiewane niepowtarzalnym głosem. Pan Bóg dał ci talent, a ty tego talentu nie zmarnowałeś (...) Ty przyjacielu jesteś już za horyzontem, a my wciąż czekamy. Do zobaczenia, Krzysztofie - mówił Andrzej Kosmala.

Po pogrzebie artysty menedżer pokazał w sieci m.in. poruszające zdjęcie, na którym żegna się ze swoim przyjacielem. Andrzej Kosmala przypomniał również, że kilka dni przed śmiercią artysty opublikował fragment serialu "Świat według Kiepskich" w którym zagrał Krzysztof Krawczyk. Wokalista wystąpił u boku m.in. Dariusza Gnatowskiego, Ryszarda Kotysa czy Bohdana Smolenia, czyli aktorów którzy odeszli w ostatnim czasie.

Udostępniłem to 4 dni przed prawdziwym odejściem Krzysztofa. Co mnie podkusiło? Większość Artystów już nie żyje...- napisał Andrzej Kosmala. Rok 2000 witaliśmy z Krzysztofem z Kiepskimi! Dzisiaj większość aktorów gdzieś tam przebywa z Krzysztofem!- dodał w kolejnym poście.

Wpisy i fragment serialu "Świat według Kiepskich" poruszyły internautów.

- Pamięć po nich pozostanie na wiele długich lat. Rozkochali w sobie mnóstwo ludzi!????
- Pięknie będziemy pamiętać.
Pani Pażdzioch, panie Boczek, panie Edziu i panie Krzysiu.????????????????????
- Oglądałam i to samo stwierdziłam i pomyślałam że wielu z nich odeszło ......- komentują internauci.

Zobaczcie wyjątkowy fragment "Świata według Kiepskich z udziałem Krzysztofa Krawczyka i poruszające zdjęcie na którym menedżer żegna swojego przyjaciela.

Zobacz także

Zobacz także: Klątwa nad "Światem według Kiepskich". Nie żyje kolejny aktor...

Andrzej Kosmala pokazał wyjatkowy fragment "Świata według Kiepskich" z udziałem Krzysztofa Krawczyka.

Udostępniłem to 4 dni przed prawdziwym odejściem Krzysztofa.Co mnie podkusiło? Większość Artystów już nie żyje...
Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Sobota, 10 kwietnia 2021

Krzysztof Krawczyk należał do grona gwiazd, które wystąpiły w hicie Polsatu.

Menedżer artysty opublikował również poruszające zdjęcie z pogrzebu.

Żegnaj Przyjacielu!
Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Niedziela, 11 kwietnia 2021

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama