ONS
Newsy

Meller też pisze książkę

Literacka epidemia wśród celebrytów trwa. Ale ta ma być "o czymś"!

W ostatnim czasie wśród polskich celebrytów trwa prawdziwa epidemia na wydawanie książek. W większości są tą własne wynurzenia "ku czci autora", nie zapisujące się raczej w annały literatury. Marcin Meller, naczelny Playboy'a również postanowił dołączyć do grona "pisarzy". Na szczęście pan Meller nie będzie opisywał jak to jest być naczelnym magazynu dla panów, ale o czymś naprawdę konkretnym! 

Marcin Meller wspólnie z żoną pracuje nad książką o Gruzji. Jak donosi "Super Express" Meller jest "zafascynowany gruzińską kulturą, kuchnią i widokami". Podobno również wziął właśnie w tym kraju. Tabloid twierdzi, że prace nad książką są już bardzo zaawansowane, a co za tym idzie już wkrótce będzie przeznaczona do wydania. Niewiadomo jednak kiedy pozycja trafi do księgarni.

Gratulujemy panu, panie Marcinie. Mam na prawdę serdecznie dosyć porad jak być sexy mamą i jak być nieśmiertelnym po czterdziestce. 
Z drugiej strony trochę żałujemy, bowiem akurat kulisy sesji dla Playboy'a mogą być interesujące... Szczególnie gdyby były okraszone oryginalnymi zdjęciami gwiazd  z rozkładówek, pozbawione całkowicie retuszu!

Marcin Meller i Magda Mołek odchodzą z "Dzień Dobry TVN"
East News
Newsy
Marcin Meller zdradził, dlaczego Magda Molek odeszła z "DDTVN". Szczere wyznanie dziennikarza!
Marcin Meller zdradził, dlaczego Magda Molek odeszła z "DDTVN". Szczere wyznanie dziennikarza!

Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się informacje, że w "Dzień Dobry TVN" szykują się naprawdę duże zmiany. Okazało się wówczas, że z programu zniknie jedna para prowadzących: Magda Mołek i Marcin Meller. Gwiazda TVN potwierdziła doniesienia na swój temat w krótkim wpisie na Instagramie.  Po 15 latach pracy w @dziendobrytvn , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. - napisała Magda Mołek. Magda Mołek  przyznała przy okazji, że razem z nią z "Dzień dobry TVN" rozstaje się również Marcin Meller. Teraz dziennikarz zdradził, dlaczego jego koleżanka zdecydowała się odejść z programu TVN!  Dlaczego Magda Mołek odeszła z "DDTVN"? Marcin Meller w rozmowie z portalem plejada.pl zdradził prawdziwe powody odejścia Magdy Mołek z  "Dzień Dobry TVN". Dlaczego podjęła taką decycję i dlaczego Marcin Meller ochodzi razem z nią? Magda wyszła z taką inicjatywą, gdyż była wykończona, a jako że byliśmy parą prowadzących, to wszystko, co wydarzyło się potem, było konsekwencją ciągu przyczynowo-skutkowego. Ci, którzy znają nas bliżej, nie byli specjalnie zdziwieni tym, że wspólnie żegnamy się z programem- zdradził w rozmowie z plejada.pl. Dziennikarz przyznał przy okazji, że odchodzi z "DDTVN" w przyjaznej atmosferze. Czy jest szansa, że jeszcze kiedyś zobaczymy go w programie? (...) rozstawałem się z różnymi miejscami pracy w moim życiu, ale zawsze robiłem to tak, by utrzymać kontakt z ludźmi i nawet jeśli nie wrócić, to żeby móc zawsze odwiedzić to miejsce w przyjacielskiej atmosferze. Tak też jest z "Dzień Dobry TVN"- powiedział Marcin Meller.  Żałujecie, że Magda Mołek i Marcin Meller zniknęli z "DDTVN"? Przypominamy, że w programie...

Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Marcin Prokop, Dorota Wellman na konferencji TVN
East News
Newsy
Wiemy, która para prowadzących odejdzie z "Dzień dobry TVN"!
Wiemy, która para prowadzących odejdzie z "Dzień dobry TVN"!

Szykują się wielkie zmiany w " Dzień dobry TVN "! Już od kilku tygodni mówi się, że  po wakacjach zniknie z programu jedna z ulubionych par prowadzących. Dlaczego? Być może jest to spowodowane gorszymi wynikami oglądalności porannego programu TVN, który pierwszy raz w historii został pokonany przez "Pytanie na śniadanie" . Kogo od września zabraknie? Wiemy! Zmiana prowadzących w "Dzień dobry TVN". Kogo zabraknie? Program "Dzień dobry TVN" prowadzą cztery pary: Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Magda Mołek i Marcin Meller. Niedawno serwis Plejada.pl poinformował, że z programu zniknie jedna para, a na jej miejsce pojawią się dwie nowe. Kogo zabraknie? Jak udało nam się dowiedzieć, od września nie zobaczymy już pary Magda Mołek i Marcin Meller . Przypominamy, że  Magda Mołek  prowadziła program od początku czyli od 2005 roku. Występowała w duecie z Olivierem Janiakiem, Jolantą Pieńkowską, Andrzejem Sołtysikiem i  Marcinem Mellerem . Z kolei Marcin współprowadził program od września 2005 do czerwca 2008 razem z Kingą Rusin, a od 9 lutego 2013 w parze z Magdą Mołek. To od prowadził pierwsze, historyczne wydanie programu wraz z Kingą Rusin! Czemu akurat z nich zrezygnowano? Tego nie wiadomo, ale z pewnością wkrótce na jaw wyjdą powody takiej decyzji stacji. "Dzień dobry TVN" przegrywa z "Pytaniem na śniadanie" "Dzień dobry TVN" przez lata cieszyło się wielką sympatią widzów i wyprzedzało konkurencję czyli " Pytanie na śniadanie ". Program nadal przyciąga wielu fanów przed telewizory, ale w tym roku nastąpiła zmiana na pozycji lidera w paśmie śniadaniowym. Okazuje się, że średnia...

Kinga Rusin i Piotr Kraśko odejdą z Dzień Dobry TVN?
x-news
Newsy
"DDTVN" już nie tylko w weekendy! Program z nowymi prowadzącymi będzie emitowany codziennie!
"DDTVN" już nie tylko w weekendy! Program z nowymi prowadzącymi będzie emitowany codziennie!

Świetna wiadomość dla widzów "Dzień Dobry TVN"! Od kiedy rozpoczęły się wakacje stacja pokazywała śniadaniowy program tylko w weekendy. Teraz jednak nastąpi zmiana i jak informuje biuro prasowe TVN Discovery Polska, program znów będzie emitowany codziennie. Okazuje się, że już od najbliższego poniedziałku, 12 sierpnia, stacja będzie pokazywać nowe odcinku "DDTVN" nie tylko w weekendy, ale również od poniedziałku do piątku! Co ciekawe, program będzie nagrywany w letnim studiu nad Wisłą. To jednak nie koniec niespodzianek! Nowi prowadzący w wakacyjnym wydaniu "DDTVN" Okazuje się, że oprócz prowadzących, których do tej pory widzieliśmy w weekendowych wydaniach "Dzień Dobry TVN" dołączą również dziennikarze, którzy od lat związani są ze śniadaniowym programem. Wśród gwiazd, które zostaną gospdarzami kolejnych odcinków znaleźli się m.in. Barbara Pasek, Gabi Drzewiecka, Anna Wendzikowska, Katarzyna Jaroszyńska, Katarzyna Olubińska, Robert Stockinger, Mateusz Hładki oraz Piotr Wojtasik, który wcześniej pracował w redakacji "Vivy!".  W nowych odcinkach "DDTVN" nie zabraknie również: Anny Kalczyńskiej, Andrzeja Sołtysika, Piotra Kraśko. Od 12 sierpnia program będzie emitowany codziennie od 8:30 do godziny 11. Cieszycie się, że program znów będzie emitowany codziennie?  Przypominamy, że ostatnio z "DDTVN" pożegnali się Magda Mołek i Marcin Meller. Jak już wiemy, zastąpią ich Filip Chajzer i Małgorzata Ohme!  "DDTVN" będzie emitowane codziennie. Wakacyjne odcinki poprowadzi m.in. Anna Wendzikowska.  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner