Od kilku tygodni gwiazdą polskiego internetu jest niejaka Marzia Gaggioli, która zasłynęła w sieci piosenkami własnego autorstwa tworzonymi "ze słuchu". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Marzia jest Włoszką, nie zna naszego języka, ale nie przeszkodziło jej to nagrać kilku utworów po polsku, np. "Jestem tutaj", "Słońce świeci" i "Wróć do mnie".

Reklama

Z informacji jakie Marzia zamieściła pod teledyskiem do swojego największego przeboju "Jestem tutaj" możemy dowiedzieć się między innymi, że wokalistka sama pisze teksty piosenek i komponuje, mimo iż nie ma wykształcenia muzycznego. To wiele tłumaczy ;)

Co ciekawe w swoim repertuarze "piosenkarka" ma już 970 utworów! Ponadto interesuje się malarstwem, rysunkiem oraz lubi montować swoje teledyski. Kiedy ona ma na to wszystko czas?

Marzia stała się prawdziwym fenomenem sieci. Tysiące internautów pokochało ją za nieskrępowaną wiarę w ogrom własnego "talent" i jeszcze większą chęć jego realizacji na różnych polach. Słuchając jej piosenek na pewno się nie odprężycie, ale uśmiech na twarzy macie gwarantowany.

Reklama

Jeszcze jedno. Ona naprawdę śpiewa po polsku. Przynajmniej tak twierdzi ;)

Zobacz także

Reklama
Reklama
Reklama