Martyna Wojciechowska z córką Martyna Wojciechowska z córką Marysią Córka Martyny Wojciechowskiej, Marysia Błaszczyk Martyna Wojciechowska z córką Marysią Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska z córką
Facebook/Martyna Wojciechowska
1/5
Martyna Wojciechowska z córką
Facebook/Martyna Wojciechowska

 

Martyna Wojciechowska zdradziła, czy planuje mieć więcej dzieci. Gwiazda stacji TVN jest mamą 9-letniej Marysi, która jest owocem związku dziennikarki z nieżyjącym już płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem. Marysia jest oczkiem w głowie swojej mamy. Prezenterka chętnie pokazuje wspólne zdjęcia z córką, która powoli wyrasta na towarzyszkę wypraw swojej mamy. Kilka lat temu w jednym z wywiadów, Martyna Wojciechowska wspominała, że marzy o drugim dziecku. Czy nadal ma plany powiększenia rodziny?

 

Zobacz też: Martyna Wojciechowska jest lesbijką? Dziennikarka o swojej orientacji seksualnej: "Mężczyźni adorują mnie, ale..."

 

Przeczytajcie na kolejnej stronie!

 

Polecamy: „Nawet wychodząc z domu nigdy nie wiemy, czy do niego wrócimy”. Martyna Wojciechowska spisała testament!

2/5
Martyna Wojciechowska z córką Marysią

 

Okazuje się, że dziennikarka zmieniła zdanie. W wywiadzie dla "Faktu" zdradziła, że raczej nie zamierza mieć więcej własnych dzieci, a swoją uwagę poświeci wyłącznie Marysi.

Chyba skupię się na tym, żeby wychować jak najlepiej moją najukochańszą Marysię. Żeby wyrosła na dzielną, silną, niezależną i mądrą kobietę - powiedziała Martyna Wojciechowska w tabloidzie.

Nie oznacza to jednak, że Marysia nie będzie miała rodzeństwa. Dziennikarka niedawno zdecydowała się na adopcję.

3/5
Córka Martyny Wojciechowskiej, Marysia Błaszczyk
Facebook/Martyna Wojciechowska

- Ostatnio podczas nagrań programu w Boliwii zaadoptowałam cudowną czteroletnią dziewczynkę. Co najmniej do 18 roku życia będę zapewniać jej i całej reszcie edukację, która według mnie jest najważniejsza. To ogromna odpowiedzialność, żeby zagwarantować im lepszy start niż mieli ich rodzice - wyznała Wojciechowska w "Fakcie".

Nie jest to jedyne zaadoptowane przez Martynę Wojciechowską dziecko.

4/5
Martyna Wojciechowska z córką Marysią
Facebook/Martyna Wojciechowska

Dziennikarka wzięła pod swoją opiekę również bohaterkę jednego ze swoich reportaży, Kabulę z Tanzanii oraz dzieci z Filipin.

5/5
Martyna Wojciechowska
East News

Zatem nawet jeśli Martyna Wojciechowska nie zdecyduje się na drugie dziecko, Marysia nie pozostanie jedynaczką. Ma całe grono przybranego rodzeństwa na całym świecie!