Martyna Wojciechowska jest niezwykle silną i rezolutną kobietą. Dziennikarka całe życie poświęca swojej pasji, którą są podróże. Oprócz tego samotnie wychowuje kilkuletnią córeczkę. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda przyznała się otwarcie, że jest starą panną i nie widzi siebie w związku z drugą osobą.

Reklama

- Samo pójście na kompromis, a tym jest związek, jest w jakiejś części rezygnacją z siebie. I pewnie dlatego jestem dziś starą panną - powiedziała Wojciechowska w wywiadzie dla serwisu Trójmiasto.pl.

Podróżniczka stwierdziła również, że wśród jej znajomych nie ma trwałych i udanych związków:

- Oczywiście ktoś teraz może powiedzieć: jakie to przykre, jaka smutna ta Wojciechowska, skoro nie ma takich wzorców. Patrzę na związek swoich rodziców, który trwa już 45 lat i wiem, że ten długi staż to zasługa mojej fantastycznej, mądrej i przenikliwej mamy. Ostatnie lata, kiedy ojciec zrozumiał, że jest głową, a mama szyją związku, mogę uznać za ich szczęśliwy czas. Ale wokół mnie związków partnerskich praktycznie nie ma.

Reklama

Martyna Wojciechowska ma bardzo wygórowane preferencje, co do swojej drugiej połówki. Dziennikarka jest silną osobowością i z pewnością zawstydza wielu mężczyzn. A jak wiadomo faceci boją się silnych kobiet. Mamy nadzieje, że niedługo znajdzie się śmiałek, który sprosta wszystkim wymaganiom podróżniczki.

Reklama
Reklama
Reklama