Marta Manowska poprowadzi czwarty program w TVP

Marta Manowska zdradziła, kiedy wystartuje 7. edycja "Rolnik szuka żony"! Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać...

Marta Manowska poprowadzi czwarty program w TVP

Widzowie z niecierpliwością czekają na start jednego z najpopularniejszych telewizyjnych show, czyli "Rolnik szuka żony"! W tym roku już po raz siódmy poznamy pięciu kandydatów, którzy chcąc odnaleźć szczęście w miłości, zgłosili się do programu. Marta Manowska na swoim Instagramie zdradziła, kiedy będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowej odsłony show TVP. Niestety, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać...

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" w bikini. Nie uwierzycie, kto towarzyszył jej na basenie!

Marta Manowska zdradziła, kiedy wystartuje 7. edycja "Rolnik szuka żony"! Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać...

To już po raz siódmy piątka rolników stanie przed ogromną szansą znalezienia prawdziwej miłości, dzięki programowi "Rolnik szuka żony"! Jak wiadomo przez te kilka lat wiele par stworzyło wspaniałe związki, niektórzy zdecydowali się na zawarcie związków małżeńskich, a teraz są także szczęśliwymi rodzicami. Pomimo upływu lat show TVP nie traci na popularności, a wręcz przeciwnie - wciąż śledzi go miliony Polaków. Ostatnią edycję oglądało średnio 3,5 miliona widzów! 

Nic więc dziwnego, że fani "Rolnik szuka żony" już nie mogą się doczekać, kiedy ruszy 7. edycja show. Jak wiadomo w tym roku zdjęcia do programu ruszyły z opóźnieniem, ze względu na pandemię koronawirusa. Jednak gdy tylko obostrzenia zostały zniesione, Marta Manowska z ekipą wróciła na plan i cała edycja została zrealizowana. Teraz prowadząca program wyjawiła, kiedy zobaczymy pierwszy odcinek nowej serii. 

Kiedy tylko będę mogła pokażę Wam zdjęcie nowej rodziny - naszej tegorocznej piątki, czyli bohaterów 7 edycji programu @rolnikszukazonytvp
A na razie, bo pytacie, mogę Wam powiedzieć, że w tym roku pierwszy odcinek - w niedzielę 13 września! Czyli równy MIESIĄC
Z kim się widzę? - napisała Marta Manowska na swoim Instagramie. 

Przed nami jeszcze miesiąc oczekiwania! Fani w komentarzach pod postem prowadzącej "Rolnik szuka żony" dali wyraz, że już nie mogą się doczekać tej premiery. 

- Równy miesiąc 😍oczywiście że ze mną! ❤️Ściskam ciepło! 🤗

- Prezent na moje urodziny 😎

- Cała moja rodzinka (3 pokolenia ❤️) czeka z utęsknieniem 🥰

- Ze mną i moja całą rodzinką ❤️ - piszą fani. 

A czy wy także już nie możecie się doczekać nowej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Mamy nadzieję, że już niedługo poznamy wszystkich kandydatów. Tymczasem trzymamy kciuki, żeby ten miesiąc do premiery show TVP, jak najszybciej minął! 

W programie "Rolnik szuka żony" poznali się między innymi Ania i Grzegorz Bardowscy! Dzisiaj są szczęśliwym małżeństwem, które ma dwójkę dzieci! 

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony"
Instagram/Ania Bardowska/Iwona Rygielska

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22