Kilka miesięcy temu Marta Krupa przyleciała do Polski, żeby wystąpić w programie "Taniec z gwiazdami". Zachęcona wielkim sukcesem i popularnością swojej starszej siostry, Joanny Krupy, chciała podbić świat show biznesu. Niestety, widzowie niechętnie głosowali na nieznana dotąd celebrytkę, która ostatecznie opuściła taneczne show dość szybko. Marta i Joanna nie mogły pogodzić się z werdyktem publiczności. Rozżalona siostra jurorki "Top Model" wróciła do Ameryki, a sama Joanna robiła wszystko, żeby przekonać Polaków o tym, jak wyjątkowa jest Marta.

Reklama

Marta Krupa najwyraźniej otrząsnęła się już po porażce w "TzG" i znowu planuje podbić nasz kraj. W rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco" celebrytka chwali się, że jest dumna będąc Polką... Co ciekawe, Marta chciałaby promować Polskę w Ameryce!

- Wszystkim się chwalę, że jestem Polką. Przy nadarzających się okazjach mówię, skąd pochodzę. Co prawda większość osób nie zna Polaków i dziwią się, kiedy mówię o swoim kraju, ale mam nadzieję, że niebawem się to zmieni. Będąc w Ameryce zawsze tęsknię za Polską. Wierzę jednak, że zawsze znajdę czas, aby tu przyjechać - zdradza celebrytka.

Wszystko wskazuje na to, że jeszcze nie raz usłyszymy o Marcie.

Zobacz także
Reklama

kb

Reklama
Reklama
Reklama