Marta Kaczyńska pokazała ciążowy brzuszek
East News

 

Po tym, jak Marta Kaczyńska pojawiła się podczas obchodów 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej z nowym partnerem nikt nie ma wątpliwości, że ta para myśli poważnie o wspólnej przyszłości. Jak wcześniej informował dwutygodnik „Flesz", Kaczyńska i Zieliński planują ślub, prawdopodobnie w wakacje. Teraz w magazynie „Party" czytamy o tym, co połączyło tę parę. Przyjaciele i osoby, znające przeszłość Kaczyńskiej życzą jej jak najlepiej i wierzą, że nowy związek będzie tym, na jaki od dawna czekała córka zmarłej tragicznie pary prezydenckiej.

Nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Chcielibyśmy, aby wreszcie była szczęśliwa – mówi „Party" osoba z otoczenia Kaczyńskiej.

Marta Kaczyńska była już dwukrotnie zamężna i ma dwie córki. Piotr Zieliński rozwiódł się również i ma troje dzieci. Czy są szanse na stworzenie szczęśliwej rodziny patchworkowej? O tym czytaj w najnowszym numerze magazynu „Party".

 

Marta Kaczyńska wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Jej wuj, Jarosław Kaczyński o córkach Marty z poprzednich związków mówi „wnuczki".

Marta Kaczyńska pokazała ciążowy brzuszek
East News

 

Marta Kaczyńska na oficjalnej uroczystości państwowej pojawiła się z nowym partnerem i swoimi córkami.

Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z córkami i partnerem odwiedzili grób Marii i Lecha Kaczyńskich
East News

Więcej na temat Marta Kaczyńska