Marta Kaczyńska w ciąży?! Wesele Marty Kaczyńskiej Marta Kaczyńska wyszła za mąż Dziecko Marty Kaczyńskiej
Marta Kaczyńska w ciąży?!
1/4
Marta Kaczyńska w ciąży?!

To nic, że kiedy wychodzili z urzędu, padał deszcz. Marta Kaczyńska (38) i jej świeżo poślubiony mąż Piotr Zieliński wyglądali na szczęśliwych. Muszą wierzyć w miłość, skoro dali sobie szansę. Marta ma za sobą dwa nieudane małżeństwa , Piotr ponoć jedno. Wspólnie będą wychowywać teraz szcześcioro dzieci. Dwoje Marty, troje jego i swoje. 

Chcielibyśmy, aby Marta była wreszcze szczęśliwa! Bo do tej pory nie miała farta w miłości- mówią "Party" osoby z jej otoczenia. 

Czy w tym przypadku sprawdzi się powiedzenie: do trzech razy sztuka? Tempo tej znajomości jest zawrotne! Pierwsze zdjęcia Marty z nowym parterem pojawiły się  półtora roku temu. Latem ubiegłego roku Marta i Piotr pojawili się już oficjalnie razem na prestiżowych zawodach jeździeckich CSIO w Sopocie. 

Co ich połączyło? Odpowiedź na następnej stronie!

Zobacz także: Marta Kaczyńska i Paulina Krupińska zachwyciły na swoich ślubach, ale która wybrała piękniejszą suknię? POJEDYNEK

2/4
Wesele Marty Kaczyńskiej

Ponoć to miłość do koni ich połączyła. Córki Marty trenują jeździectwo, a starsza właśnie zaczęła odnosić sukcesy na zawodach. Piotr jest trenerem pierwszej w Polsce drużyny horseballowej. W Sopocie widać było, że między Martą a Piotrem jest znakomita chemia. Chwilę później nastąpiło jednak drobne tąpnięcie. Prasa opublikowała bowiem zdjęcia nowego partnera Kaczyńskiej z inną kobietą na plaży. Wydawało się, że to wróży problemy. Nic bardziej mylnego! Kilka miesięcy później Marta i Piotr pojawili się razem na Wawelu na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej. Nie dało się też dłużej ukryć tego, że Kaczyńska jest w ciąży. W tej sytuacji samo nasuwało się pytanie o ślub...

 

3/4
Marta Kaczyńska wyszła za mąż

Pojawiły się spekulacje, że Marta której pierwsze małżeństwo zostało unieważnione przez Watykan, marzy o ponownym ślubie kościelnym. 

W tym informacyjnym chaosie jedno jest pewne: jesteśmy szczęśliwi i dziękujemy tym wszystkim, którzy nam gratulują i cieszą się  razem z nami- napisała wtedy na Facebooku Kaczyńska. 

Mówiono też, że ślub weźmie latem, bo chciałaby zdążyć jeszcze przed porodem. I to akurat była prawda! 

Sukienka zamówiona przez pannę młodą przez Internet. Zwiewna, seksowna i podkreślająca ciążowy brzuszek. Rozpuszczone włosy, skromny bukiet kwiatów. Marta i Piotr zdecydowali się na ślub cywilny. Odbył się on w ostatni weekend lipca w Warszawie. Na miejsce przyjęcia, na które zaprosili tylko rodzinę i najbliższych przyjaciół, wybrali restaurację Dom Polski na Saskiej Kępie. Gościem honorowym był Jarosław Kaczyński, który ostatnio rzadko wychodzi z domu ze względu na stan zdrowia. Nie mogło go jednak zabraknąć! Od czasu śmierci rodziców Marty to on opiekuje się siostrzenicą. Zielińskiego poznał na poczatku roku. 

4/4
Dziecko Marty Kaczyńskiej
Instagram

7 sierpnia Marta urodziła trzecie dziecko. O porodzie poinformowała na swoim koncie na Instagramie córka Marty- Ewa Dubieniecka. 

Więcej na temat Marta Kaczyńska