Marta Glik
Instagram
1/5
Marta Glik
Instagram

 

Już za kilka tygodni Kamil Glik po raz drugi zostanie ojcem! Radosną nowiną pochwaliła się w sieci jego żona, Marta. Do tej pory nie było wiadomo, czy ich córka Victoria będzie miała brata, a może siostrę. Koleżanki urządziły Marcie baby shower. Na imprezie wszyscy poznali płeć dziecka. Czy piłkarz doczeka się syna? A może będzie miał drugą córkę? Odpowiedź w naszej galerii.

 

Zobacz też: Liam, Klara, Marcel, Victoria... Zobacz jak mają na imię dzieci polskich piłkarzy i wybierz najładniejsze ;) PLEBISCYT

2/5
Marta Glik
instagram

 

Marta Glik ma już spory brzuszek. Nie wiadomo, kiedy żona Kamila urodzi. Ale sądząc po zdjęciach termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Kilka tygodni temu w wywiadzie na bloga Ani Lewandowskiej, Marta w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz wyznała, że marzy o powiększeniu rodziny. 

Zawsze chciałam mieć dwójkę albo nawet trójkę dzieci. Teraz przyszedł ten moment, powiedziałam Kamilowi, że jestem gotowa. Victoria też jest na tyle duża, że mi pomoże i sama jest gotowa, chce mieć rodzeństwo. Cała nasza trójka już chce - powiedziała Glik w "Wywiadówce" 

3/5
Marta Glik
Instagram

 

Przyjaciółki Marty urządziły dla niej baby shower. Żona sportowca zdjęciami z imprezy pochwaliła się w sieci. Podczas uroczystości podana została płeć dziecka. Wiemy już, że będzie to... dziewczynka! 

4/5
Marta Glik
Instagram

 

Na imprezie Marty zabrakło Ani Lewandowskiej, czy MaRiny. Czy panie poza oficjalnymi spotkaniami nie utrzymują ze sobą kontaktu?

5/5
Marta Glik
Instagram

 

Co myślicie o baby shower?

Więcej na temat Kamil Glik Marta Glik