Mariola Bojarska-Ferenc wydała nową książkę! Mamy ZDJĘCIA z premiery!


Mariola Bojarska-Ferenc wydała nową książkę! "Życie ma smak" to zbiór zdrowych i pożywnych przepisów, które jest w stanie przyrządzić niemal każdy. Znajdziemy tam sposoby na smaczne sałatki, niskokaloryczne dania obiadowe oraz desery. Mariola Bojarska-Ferenc zdradza także, co jeść przed i po treningu. W czwartek odbyła się premiera, na której gwiazda opowiedziała co nieco o swoim dziele. Wśród zaproszonych gości znalazła się między innymi Karolina Gorczyca, z którą Bojarska-Ferenc zaprzyjaźniła się w programie "Taniec z Gwiazdami".




ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.