Marina w czerwonej kurtce

Marina pierwszy raz pokazała synka! Jest podobny do niej czy do Wojtka Szczęsnego?

Marina w czerwonej kurtce

Pod koniec czerwca 2018 roku Marina i Wojtek Szczęśni po raz pierwszy zostali rodzicami - na świat przyszedł bowiem ich synek Liam. Chłopiec urodził się w Warszawie, o czym gwiazda napisała na Instagramie. 

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka👣.Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze❤️👪 Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę! 🙏

Od tego momentu żona gwiazdy reprezentacji Polski i Juventusu Turyn spełnia się w roli mamy. Chętnie dzieli się swoimi radościami i niepokojami, jednak jeszcze nigdy wcześniej nie pokazała twarzy swojego synka. Do tego momentu!

Marina pokazała synka Liama. Do kogo jest podobny?

Marina poszła w ślady innych gwiazd, m.in. Anny Lewandowskiej czy Małgorzaty Sochy, i jeszcze nigdy dotąd nie pokazała twarzy swojego synka Liama. Chwaląc się zdjęciami na Instagramie, zwykle pokazywała jedynie tył jego główki.

Teraz postanowiła zrobić wyjątek i na najnowszym zdjęciu widać trochę twarzy jej pociechy!

Fanki są zachwycone małym Liamem i zwróciły uwagę, że chłopiec bardzo już wyrósł. Nic dziwnego, w końcu za niecałe 3 miesiące skończy już roczek!

Jaki już duży jest Twój synek :-) 😍

Jaki dzidzius juz duzy ♥️ - komentowały zachwycone fanki.

Waszym zdaniem Liam jest podobny do mamy czy do słynnego taty?

Marina chętnie pokazywała zdjęcia synka, ale bez jego twarzy!

Marina i Liam
instagram

Niedługo Liam skończy już rok!

Marina z synem
Instagram

Zobacz także: Marina w identycznej spódnicy co... Julia Wieniawa! Która wygląda lepiej? Zobacz!

Więcej na temat Marina
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32