Marina w czerwonej kurtce

"Byłam troszkę przerażona" Marina martwi się o swojego syna. Co się stało?

Marina w czerwonej kurtce

Marina martwi się o swojego syna, który dopiero co skończył 7 miesięcy, a już zaczął stawać na nogi! Okazuje się, że mały Liam bardzo wcześnie nauczył się wstawać i teraz, jak przyznaje Marina, chętniej stoi na nóżkach niż raczkuje. Młoda mama za pośrednictwem Instagrama zdradziła, że była przerażona, kiedy zauważyła, jak szybko rozwija się jej mały synek. Zobaczcie, co powiedziała podczas relacji na InstaStories!

Marina opowiedziała o swoim synku

Marina bardzo rzadko publikuje w sieci informacje dotyczące jej synka, ale teraz zrobiła wyjątek i zdradziła, że martwi się o małego Liama. Piosenkarka próbowała dowiedzieć się, czy jej fanki miały podobne doświadczenia z dziećmi. 

Komu dziecko wstało w 7. miesiącu? Po jakim czasie już chodziło? Gościu ma 7 miesięcy i równo, jak skończył 7 miesięcy, wstał. Na początku byłam troszkę przerażona. Poszliśmy do lekarza, pani powiedziała, że trzeba go zachęcać do raczkowania, ale powiem szczerze, on jakoś chętniej stoi niż raczkuje. Oczywiście my go tutaj przekonujemy różnymi akcesoriami i zabawkami, żeby troszkę poraczkował, ale jego raczkowanie i tak kończy się dojściem do jakiegoś momentu, w którym będzie mógł wstać - mówiła zaniepokojona Marina. 

Internautki zaczęły wspierać Marinę i pisały o swoich doświadczeniach związanych z dziećmi. Artystka podziękowała im za wszystkie wiadomości i porady. Gwiazda przyznała, że poczuła się lepiej, gdy dowiedziała się, że nie tylko jej syn tak wcześnie zaczął wstawać. 

Moje kochane obserwatorki. Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi na DM, jak i w komentarzach na temat waszych pociech i wczesnego wstawania. Troszkę mnie uspokoiłyście. Oczywiście byliśmy z tym u lekarza. Natomiast muszę przyznać, że spokojniej się z tym czuję, że Liam nie jest aż takim fenomenem. Nasza lekarka powiedziała nam, że jednak jest to dość wcześnie, jak na chłopca. Generalnie chłopcy wstają później, ale dobrze jest wiedzieć, że jest nas więcej. Z tego, co zrozumiałam, to max. do 3 miesięcy i będzie chodził - mówiła podczas relacji. 

Marina zdradziła, że martwi się o syna

Marina z synem
Instagram

Okazuje się, że mały Liam już wstaje

Marina z synem
Instagram

Zobacz także: Marina i Wojtek Szczęśni zamieszkają w Zakopanem? Para oglądała działkę za ponad 2 miliony złotych!

Więcej na temat Marina Marina Szczęsna
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37