Marina Łuczenko została jurorką w programie TVN

Marina została jurorką w programie TVN! "To dla mnie totalna nowość!"

Marina Łuczenko została jurorką w programie TVN

Marina Łuczenko zadebiutowała w roli jurorki w TVN! Okazuje się, że piękna żona Wojtka Szczęsnego została jurorką w konkursie organizowanym przez Dzień Dobry TVN. Marina od dwóch dni pojawia się w śniadaniowym programie, gdzie makijażystki-amatorki walczą o wygraną w konkursie "Mistrz Makijażu". Wśród jury, które wybiera najlepiej wykonany makijaż znalazła się właśnie Marina.

 

Marina o byciu jurorką: "Nie uważam się za eksperta"

Piosenkarka już od kilku dni przebywa w Warszawie, gdzie jak się okazuje, jako jurorka bierze udział w konkursie DDTVN. O swojej nowej roli Marina osobiście pochwaliła się fanom na Instagramie. Gwiazda nie ukrywa, że nie czuje się ekspertką od makijażu, jednak przyznaje, że jej doświadczenie z pewnością pomoże jej oceniać kandydatki w konkursie. 

Moi drodzy, od wczoraj rozpoczął sie konkurs "Mistrz Makijażu" organizowany przez @rossmannpl w programie @dziendobrytvn, w którym mam przyjemność debiutować w roli jurorki. Jest to dla mnie totalna nowość, ale zarazem bardzo fajna i ciekawa przygoda. Warto podkreślić, iż absolutnie nie uważam się za eksperta w tej dziedzinie, dlatego chciałabym abyście mieli świadomość, że moja ocena opiera się tylko i wyłącznie na własnym doświadczeniu i zwyczajnym, kobiecym oku estetki. Od poniedziałku ruszamy z kolejnymi etapami, aż do piątku, kiedy to nastąpi wielki finał. Zapraszam do oglądania. Całuję😘✌🏻️- napisała w sieci.

Jak na wpis Mariny zareagowali jej fani? Internauci w większości byli zachwyceni, że piosenkarka zgodziła się zostać jurorką. Wśród pozytywnych komentarzy pojawił się jednak zarzut, że makijaż Mariny świadczy o tym, że nie powinna być jurorką w konkursie. Piosenkarka postanowiła odpowiedzieć internautce!

Sorry, ale ekspertką od makijażu to Ty na pewno nie jesteś, wystarczy spojrzeć na makijaż Twój i dziewczyn...- napisała jedna z internautek.

czytaj ze zrozumieniem. Ekspertko od wszystkiego😉 - odpisała jej Marina.

Waszym zdaniem Marina sprawdza się w roli jurorki? Widzieliście ją w DDTVN?

 

Zobacz także: DELIKATNY, CODZIENNY SMOKY EYES KROK PO KROKU

 

Marina została jurorką w DDTVN.

Marina Łuczenko została jurorką w programie TVN
Instagram

Piosenkarka ocenia makijażystki-amatorki w programie TVN.

Marina Łuczenko została jurorką w programie TVN
Instagram

Więcej na temat Marina
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22