East News

Marika z "The Voice of Poland" została mamą bliźniaków dwa lata temu! Pokazała zdjęcia dzieci! 

East News

Marika na dłuższy czas zniknęła z mediów i jak się okazało, miała ku temu ważny powód! Była prowadząca "The Voice of Poland" w dzień mamy pochwaliła się pięknymi zdjęciami... swoich pociech. Gwiazda dwa lata temu została mamą bliźniaków, jednak dowiedzieliśmy się o tym dopiero teraz. Zobaczcie! 

Zobacz także: Kto powinien zasiąść w jury "The Voice of Poland"? Zagłosuj na swojego wymarzonego trenera!

Marika od dwóch lat jest mamą bliźniaków! 

Marika zyskała ogromną sympatię widzów w roli prowadzącej program "The Voice of Poland". Kiedy jednak gwiazda zakończyła współpracę z produkcją zniknęła też z mediów i długo nie dawała znaku o sobie. Okazało się, że w 2018 roku piosenkarka zaszła w ciążę, jednak później wokalistka nie chwaliła się narodzinami dziecka. Zrobiła to dopiero po dwóch latach. W dzień matki opublikowała urocze zdjęcia swoich... bliźniaków i opatrzyła fotografie pięknym podpisem. 

Dwa ważne powody...dlaczego tyle czasu minęło od ostatniej płyty do najnowszego singla.
Ściskam i tulę wszystkie mamy!!! - napisała Marika pod zdjęciem z pociechami. 

Pod zdjęciami maluchów pojawiło się mnóstwo komplementów i gratulacji dla piosenkarki. Niektórzy internauci są pełni podziwu, że wokalistce tak długo udało się zachować tajemnicę w tym temacie. 

- Gratulacje i wielki szacun za tą niesamowitą ciszę, jak na moje oko na pewno pełną niesamowitych uczuć, przemyśleń i inspiracji🙏🔥. Chłopaki mają mamę z sercem pełnym miłości 😊😍. Czekam z cierpliwością na muzyczne nowości ❤️

- Wow 😍 niesamowite ✌🏻✌🏻 czy oni są identyczni?

- Ale już chłopaki spore!

- Bliźniaki?? Podwójne zaskoczenie😍gratulacje!

- Troszkę się domyślałam, że wydarzył się jakiś Cud po drodze, ale pewna nie byłam . A tu proszę bardzo Dwa -pięknie ❤️❤️❤️ - piszą fani, którzy nie kryją swojego zaskoczenia! 

Marika należy do grona gwiazdy, które bardzo strzegą swojej prywatności. To niesamowite, że piosenkarce udało się przez dwa lata zachować w tajemnicy tę wspaniałą wiadomość. Oczywiście gratulujemy uroczych dwóch pięknych pociech i życzymy dużo zdrowia dla całej rodzinki! 

Marika była prowadzącą "The Voice of Poland" w latach 2013 - 2014. Razem z Tomaszem Kammelem stworzyła wspaniały duet prowadzących, którzy widzowie pokochali! 

East News

 

 

Więcej na temat Marika
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48