Maria Tymańska i Tymon Tymański tworzyli kontrowersyjną parę Maria Tymańska i Tymon Tymański rozstali się Maria Tymańska jest singielką
Maria Tymańska i Tymon Tymański rozwodzą się
Instagram

Tymon Tymański udzielił wywiadu dla "Faktu", w którym wyznał, że zdarza mu się "wylądować w nieswoim łóżku", ponieważ jest poliamorystą. Muzyk zapewnił również, że jego żona, Maria Tymańska, nie ma z tym problemu.

Okazuje się jednak, że prawda wygląda nieco inaczej. Maria Tymańska w rozmowie z Party.pl zdradziła bowiem, że... już dawno nie są razem! Dlaczego Tymon pominął ten fakt w swoim wywiadzie?

Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

1/3
Maria Tymańska i Tymon Tymański tworzyli kontrowersyjną parę
East News

Maria i Tymon Tymańscy rozstali się

Maria i Tymon od początku tworzyli kontrowersyjną parę. Tymański w przeszłości był bowiem związany z najlepszą przyjaciółką swojej żony, Sarą Brylewską. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Sara miała wtedy zaledwie 15 lat, a on 33. Ale ten związek nie przetrwał. I Tymon bardzo to przeżył.

Przestała mnie kochać. Przestałem być dla niej partnerem. Stałem się tylko opiekunem i pseudoojcem - żalił się w "Gali".

Po kilku latach na jego drodze stanęła Maria - najlepsza przyjaciółka Sary. Między nimi od razu zaiskrzyło. Para wzięła ślub w 2013 roku. Na świecie pojawiły się też ich dzieci: Teo i Luna. Niestety, wygląda na to, że ten związek należy już do przeszłości...

2/3
Maria Tymańska i Tymon Tymański rozstali się
Instagram

Jak już pisaliśmy, Tymon Tymański udzielił wywiadu, w którym wyznał, że czasem budzi się w cudzym łóżku, co nie jest problemem dla jego żony. 

Czasem zdarza mi się wylądować w nie swoim łóżku. Jestem w sumie poliamorystą, a moja obecna żona jest bardzo wyluzowana i mamy cudowny, otwarty związek - zapewnia Tymon Tymański w "Fakcie".

Owszem, Maria nie ma z tym problemu, ponieważ... nie jest już w związku z Tymonem! Tylko nam Tymańska zdradziła, że rozstała się ze swoim mężem już jakiś czas temu. 

To była moja decyzja. Jeśli chodzi o ten wywiad, to nic nie wiedziałam o otwartym związku. Tym bardziej jest to dla mnie smutny cios, który utwierdza mnie w przekonaniu, że powinniśmy się rozstać - mówi nam Natalia Tymańska. 

3/3
Maria Tymańska jest singielką
Instagram

Przypomnijmy, że Maria i Tymon są rodzicami dwójki uroczych szkrabów: Teo i Luny. Do tej pory zgodnie dzielili się opieką nad nimi. Czy tak też będzie po rozstaniu?

Więcej na temat Tymon Tymański Maria Tymańska