Party Stories
Marcin Mroczek wspomina Witolda Pyrkosza podczas wizyty w redakcji party.pl
Instagram
Newsy

Marcin Mroczek zagrał w filmie "Toksyczny partner". To jego najtrudniejsza rola!

Marcin Mroczek, znany głównie z gry w serialu "M jak miłość", zagrał w filmie "Toksyczny partner" tytułowego bohatera, udostępnionym w serwisie YouTube. Mroczek wcielił się w postać mężczyzny, który znęca się psychicznie nad swoją partnerką, nadużywa alkoholu, jest uzależniony od hazardu i traci wszystkie pieniądze w kasynie.

Zobacz także: Bracia Mroczek wystąpią w drugiej edycji "Dance, Dance, Dance"?

Film ma głębszy przekaz, o którym mówi na końcu jego pomysłodawca. Film to część kampanii mówiącej o problemach w rodzinie, w pracy - tak naprawdę we wszystkich aspektach życia. Zachęca do zgłaszania się do adwokatów - zanim dojdzie do tragedii.

Jak waszym zdaniem, Marcin Mroczek poradził sobie w nowej roli? Film "Toksyczny partner" był dla niego nie lada wyzwaniem!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Mroczek (@mroczek_marcin)

Myślicie, że czeka go kariera na wielkim ekranie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Mroczek (@mroczek_marcin)

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcin Mroczek w garniturze na zdjęciu na Instagramie
Instagram
Newsy
Marcin Mroczek wspomina zabawną historię z Witoldem Pyrkoszem. Trudno w to uwierzyć!

Marcin Mroczek jest jedną z gwiazd „ M jak miłość ”, które są obecne w serialu od początku. Aktor podczas rozmowy z Party.pl zdradził śmieszną historię dotyczącą Witolda Pyrkosza . Gwiazdor bardzo cenił porady od starszego aktora. Okazuje się, że znany z poczucia humoru Pyrkosz miał też jedno zabawne przyzwyczajenie. Nie uwierzycie, gdzie robił swoje notatki. Obejrzyjcie wideo i poznajcie przyzwyczajenie jednego z najbardziej znanych aktorów. Trudno w to uwierzyć! Bracia Mroczek są obecni w "M jak miłość" od samego początku Witold Pyrkosz wcielał się w postać Lucjana Mostowiaka Zobacz także :  Marcin Mroczek zdradził coś na temat bliźniaczek z "M jak miłość"! Trudno w to uwierzyć...

Z kim spotykał się Rafał Mroczek?
Newsy
Z kim spotykał się Rafał Mroczek? Gwiazdor "M jak miłość" był wiązany ze znaną aktorką oraz tancerką

W czwartek  Rafał Mroczek na Instagramie poinformował fanów o swoim rozstaniu z Joanną Skrzyszewską. Byli parą od kilku lat, w 2016 roku zaręczyli się, a kilka miesięcy później zostali rodzicami Zosi. Dziś związek aktora i Joanny to przeszłość mimo wielu prób jego ratowania: Prawdą jest, że pomimo wielu prób i profesjonalnej pomocy nie udało mi się uratować związku z partnerką. Kocham swoją córką ponad wszystko i chcę uczestniczyć w jej życiu na tych samych prawach, co jej mama. Dobro mojej córki jest dla mnie celem najwyższym, dlatego zwracam się do mediów z prośbą o zaprzestanie publikacji na ten temat. Jest to moje jedyne oświadczenie w tej sprawie - napisał gwiazdor na Instagramie - napisał Rafał na Instagramie. Zanim Rafał związał się z Joanną, spotykał się ze znaną tancerką oraz aktorką. Pamiętacie?

Marcin Mroczek z żoną
Instagram
Newsy
Marcin Mroczek po latach zdradził to na temat swojego ślubu. Wow!

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz są małżeństwem od 2013 roku. Dziś para ma dwóch synów- Ignacego i Kacpra. Gwiazdor "M jak miłość" chętnie publikuje w sieci swoje zdjęcia z żoną, ale dopiero teraz zdradził, jak wyglądały ich przygotowania do... pierwszego tańca na weselu. Marcin Mroczek podczas wizyty w redakcji Party.pl opowiedział, jaki układ wybrali i kto pomagał im w nauce choreografii.  Co zdradził nam Marcin Mroczek? Posłuchajcie sami!  Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz wzięli ślub w 2013 roku.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Obyś zawsze uśmiechała się do mnie tak jak na tym zdjęciu...😍 dziękuje Ci za te cudowne 5 lat małżeństwa! #5thanniversary #love #couple #forevertogether #nadobreinazle #miłość #mążiżona #zawszerazem ❤ Post udostępniony przez Marcin Mroczek (@mroczek_marcin) Lip 20, 2018 o 9:49 PDT

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner