Marcin Mroczek już planuje kolejne dziecko
Instagram

Marcin Mroczek chce mieć drugie dziecko! Teraz córeczka! "Super, że jest to syn. Będzie pilnował siostry!"

Marcin Mroczek już planuje kolejne dziecko
Instagram

Marcin Mroczek chce mieć córkę! Aktor, który zaledwie kilka miesięcy temu został tatą małego Ignasia, już planuje rodzeństwo dla syna. Gwiazdor serialu "M jak miłość" w rozmowie z "Rewią" zdradził, że chłopiec z pewnością będzie pilnował młodszej siostry. Przy okazji Marcin Mroczek przyznał, że chciałby tak wychować swoje dzieci, jak on sam został wychowany przez tatę.

Super, że jest to syn. Będzie pilnował siostry! - przyznał Marcin Mroczek. - Chcę być takim ojcem, jakim jest dla mnie mój tata. Nigdy mnie do niczego nie zmuszał, ale kiedy było trzeba, był wymagający. Nauczył mnie pokory i wytrwałości. Swoją postawą pokazywał, że w życiu, żeby cokolwiek osiągnąć, trzeba wyznaczać sobie cele i nie bać się ich realizować na przekór innym i sobie. Sukcesy przychodzą później i muszą być podparte ciężką pracą.

Wygląda więc na to, że pomimo ostatnich narzekań na uroki rodzicielstwa aktor nie zamierza poprzestawać na jednym dziecku. Kto wie, być może już wkrótce rodzina Marcina Mroczka znowu się powiększy ;)

 

Zobacz także: Aleksandra Hamkało urodziła! Świeżo upieczona mama pokazała zdjęcie córeczki!

 

Marcin Mroczek marzy o córce.

Aktor już planuje rodzeństwo dla Ignasia.

Więcej na temat Marcin Mroczek
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17