Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Aktor Marcin Kuźmiński nie żyje
EastNews
Newsy

Nie żyje polski aktor. Zmarł nagle na urlopie. Grał w serialach: "Prawo Agaty", "Czas honoru", "Hotel 52"

Miał tylko 52 lata!

Nie żyje aktor Marcin Kuźmiński. 52-latek zmarł nagle podczas wakacji w Chorwacji. Marcin Kuźmiński był krakowskim aktorem znanym głównie z takich produkcji jak "Karol - człowiek, który został papieżem", "Zakochany anioł", "Cud w Krakowie" i "Czerwony Pająk". Gościnnie pojawiał się też w wielu produkcjach telewizyjnych takich jak "Aż po sufit", "Hotel 52", "Czas honoru", "Julia" i "Prawo Agaty".

 

Dokładna przyczyna jego śmierci na razie nie jest znana. Informację o śmierci Marcina Kuźmińskiego przekazał krakowski teatr im. Juliusza Słowackiego, z którym był związany:

Jesteśmy wstrząśnięci wiadomością o nagłej śmierci naszego Kolegi i Przyjaciela Marcina Kuźmińskiego - wspaniałego aktora Teatru im. Juliusza Słowackiego.

Rodzinie i przyjaciołom składamy szczere wyrazy współczucia.

 

Nie żyje Marcin Kuźmiński

Aktor Marcin Kuźmiński nie żyje
EastNews

Aktor zmarł podczas wakacji w Chorwacji

Aktor Marcin Kuźmiński nie żyje
EastNews

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Premiera „Agamemnona” w krakowskim teatrze
Newsy
Premiera „Agamemnona” w krakowskim teatrze: ojciec, władca, mąż, dowódca
Premiera „Agamemnona” w krakowskim teatrze: ojciec, władca, mąż, dowódca

Pomimo rygorystycznych obostrzeń i braku możliwości realizacji programu artystycznego w obecności publiczności, krakowski Teatr im. Juliusza Słowackiego nie poddaje się. 18 grudnia będzie miała miejsce premiera – na żywo, transmitowana online ze Sceny Domu Machin. To monodram „Agamemnon” w reż. Szymona Kaczmarka z Marcinem Kaliszem. Więcej informacji i zakup dostępu do streamingu na https://teatrwkrakowie.pl/spektakl-agamemnon-transmisja-online Facet w kryzysie Ojciec, władca, mąż, dowódca. Ten mityczny archetyp stanowi dla Rodrigo Garcíi punt wyjścia w starciu z publicznością. Sam tytuł powoduje, że bohater jego tekstu staje się kimś więcej niż robiącym zakupy ojcem rodziny. Przypomina Michaela Douglasa z filmu Upadek, któremu poszczają wszelkie hamulce. Nie jest w stanie znieść kłamstw, płytkości i małości otaczającej go rzeczywistości. Poddaje brutalnej terapii wszelkie więzi społeczne i rodzinne. Ktoś tu nie wytrzymuje? W kimś odzywa się głęboko skrywana frustracja? Ktoś tu nie daje rady? Ale czy tylko o ekscesy tutaj chodzi? Obserwujemy rodzaj intymnego rodzinnego eksperymentu, który, choć drastyczny, powoduje rodzaj antycznego katharsis. Ma doprowadzić nas do oczyszczenia. Ma rozbroić tykające w nas bomby. Ta antyczna funkcja teatru jest miarą tego tekstu. Monolog, jeden aktor, potok słów i gestów. Na scenie ojciec i jego rodzina, którą stanowią hiperrealistyczne sylikonowe lalki. To monodram Marcina Kalisza. Agamemnon jest dziwaczną czarną komedią z wielkim potencjałem komicznym oraz ostrą jak żyletka diagnozą rzeczywistości. Bo czy można zbudować model współczesnego świata przy użyciu skrzydełek z KFC? Nasz bohater próbuje. Gdzie i jak oglądać? Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie Rodrigo Garcia „Agamemnon” reż. Szymon Kaczmarek Premiera...

Marcin Wrona powiesił się
ONS
Newsy
RMF FM: Marcin Wrona popełnił samobójstwo! Nowe fakty w sprawie śmierci reżysera!
Tragedia podczas Festiwalu w Gdyni

Nowe fakty w sprawie śmierci Marcina Wrony . Jak podaje RMF FM, reżyser filmu "Demon" popełnił samobójstwo w swoim pokoju hotelowym w Gdyni. Jego ciało, nad ranem, odnalazła żona. Organizatorzy Festiwalu Filmowego wydali w tej sprawie oświadczenie: W piątek w nocy zmarł nagle Marcin Wrona, reżyser filmu "Demon", pokazanego w Konkursie Głównym 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Jako organizatorzy Festiwalu, a zarazem przyjaciele Marcina, jesteśmy głęboko poruszeni i zasmuceni Jego odejściem. Składamy wyrazy głębokiego współczucia Żonie i Najbliższym reżysera. Jednocześnie informujemy, że planowane na dzisiejszy wieczór wręczenie nagród odbędzie się w wersji skróconej i z pełnym poszanowaniem pamięci po Marcinie Zobacz:  "Demon" to ostatni film Marcina Wrony. Na swoim koncie miał mnóstwo zagranicznych sukcesów! Film Marcina Wrony, "Demon", był pokazywany w konkursie głównym gdyńskiego festiwalu. Wrona ma na swoim koncie takie filmy jak "Chrzest", a także reżyserię serialu "Lekarze". Na gali finałowej uczczono jego pamięć . Zobacz także: Dramat Jarosława Kulczyckiego! Jego 19-letni syn nie żyje!

Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat
EastNews
Newsy
Dariusz Gnatowski miał koronawirusa? Nowe informacje w sprawie przyczyn śmierci aktora
Dariusz Gnatowski miał koronawirusa? Nowe informacje w sprawie przyczyn śmierci aktora

Dariusz Gnatowski nie żyje. Wczoraj wszystkie media obiegła bardzo smutna wiadomość o śmierci uwielbianego przez widzów aktora. Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat. Jak poinformowało RMF.FM gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" w krytycznym stanie trafił do szpitala i tam pomimo starań lekarzy zmarł. Media informowały, że aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Teraz okazuje się, że specjaliści podejrzewali u niego zakażenie koronawirusem. Dariusz Gnatowski był zarażony koronawirusem? Dariusz Gnatowski od jakiegoś czasu miał poważne problemy ze wzrokiem, zmagał się z cukrzycą i miał problemy z otyłością. Niestety, wczoraj okazało się, że aktor w ciężkim stanie trafił do Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie. Jak poinformował dziś Mateusz Hładki w "Dzień Dobry TVN" aktor był długo reanimowany- niestety, jak już wiemy Dariusza Gnatowskiego nie udało się uratować.  Marcin Mikos, wicedyrektor szpitala specjalistycznego w Krakowie w rozmowie z TVN24 przyznał, że aktor miał objawy zakażenia koronawirusem, jednak ze względu na jego stan lekarze nie zdażyli zrobić mu testów. Bliskim Dariusza Gnatowskiego składamy kondolencje.  Zobacz także:   QUIZ. Jak dużo wiesz o serialowym Boczku ze "Świata według Kiepskich? Dariusza Gnatowskiego w tej roli pokochała cała Polska Dariusz Gnatowski zmarł w szpitalu w Krakowie. Aktor miał 59 lat.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner