Marcin Gortat z partnerką na premierze filmu Psy3
East News

Nowa partnerka Marcina Gortata na premierze "Psy 3". Żaneta Stanisławska już się nie ukrywa!

Marcin Gortat z partnerką na premierze filmu Psy3
East News

Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska pojawili się na oficjalnej premierze filmu "Psy 3. W imię zasad". Jak prezentowała się partnerka sportowca? Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska spotykają się już od wielu miesięcy, ale do tej pory zakochani ukrywali swój związek i unikali wspólnych zdjęć na imprezach. Teraz wszystko się zmieniło! Zaledwie kilka tygodni temu para pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu, a teraz wybrali się premierę filmu "Psy 3". Tylko spójrzcie na ich wspólne zdjęcia!

Partnerka Marcina Gortata zachwyciła swoim wyglądem

Pierwsze informacje o nowym związku Marcina Gortata zaczęły pojawiać się w mediach na przełomie 2018 i 2019 roku. Po jakimś czasie okazało się, że koszykarz związał się z Żanetą Stanisławską, która jest redaktorką naczelną magazynu o makijażu permanentnym „Forever” i właścicielką firmy kosmetycznej. Para dopiero w połowie ubiegłego roku zaczęła pokazywać się razem, ale nie zdecydowali się wówczas na wspólne zdjęcia na czerwonym dywanie. Dziś nie mają już z tym problemu i chętnie pozują przed fotoreporterami. 

Zobaczcie, jak prezentowali się na premierze filmu "Psy 3". W imię zasad"! Partnerka Marcina Gortata podkreśliła świetną figurę w seksownym kombinezonie. Look Żanety Stanisławskiej uzupełniły czarne szpilki i mała torebka. Wyglądała świetnie!

Zobacz także: Marcin Gortat z partnerką na Gali Mistrzów Sportu. Żaneta Stanisławska skradła całe show!

Marcin Gortat z partnerką na premierze filmu.

Marcin Gortat z partnerką na premierze filmu Psy3
East News

Para coraz częściej pojawia się na oficjalnych imprezach.

Marcin Gortat z partnerką na premierze filmu Psy3
East News

 

Więcej na temat Marcin Gortat
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51