Marcin Dubieniecki wziął ślub z byłą żoną Artura Boruca

Marcin Dubieniecki poślubił byłą żonę Artura Boruca! Para czeka na narodziny synka

Marcin Dubieniecki wziął ślub z byłą żoną Artura Boruca

Marcin Dubieniecki wziął ślub! Okazuje się, że kilka miesięcy od rozwodu z Martą Kaczyńską, prawnik postanowił zalegalizować swój związek z... byłą żoną Artura Boruca! Według doniesień portalu viva.pl ślub Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej odbył się w minione święta Wielkanocne. Uroczystość najprawdopodobniej odbyła się w jednym z urzędów stanu cywilnego w Warszawie. Ślub to jednak nie jedyne zaskakujące informacje dotyczące byłego męża Marty Kaczyńskiej. Okazuje się, że Marcin Dubieniecki i jego nowa żona już wkrótce zostaną rodzicami!

 

Zobacz także: Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki już po rozwodzie. Jak podzielili swój majątek?

 

Marcin Dubieniecki poślubił byłą żonę Artura Boruca

Okazuje się, że Marcin Dubieniecki i Katarzyna Modrzewska już za kilka miesięcy zostaną rodzicami! Para spodziewa się ponoć syna. Co o ślubie i ciąży świeżo upieczonej żony Marcina Dubienieckiego zdradził informator portalu viva.pl?

Uroczystość odbyła się wedle wszelkich przesłanek w stolicy, gdyż w Trójmieście nie krążą na ten temat żadne informacje. Wydaje się to o tyle prawdopodobne, że zarówno Marcin, jak i Kasia mają mieszkania w Warszawie, więc ślub miał podobno miejsce w jednym z urzędów stanu cywilnego w stolicy. Zdaje się, że było to koniecznością, ponieważ we wrześniu młodzi państwo Dubienieccy zostaną rodzicami synka, co do którego tata ma już określone plany na przyszłość. Są one związane ze sportem. 

Warto przypomnieć, że Marcin Dubieniecki poznał swoją żonę wiele lat temu, kiedy w 2009 roku Katarzyna Modrzewska rozwodziła się z Arturem Borucem. Dubieniecki, wówczas jeszcze mąż Marty Kaczyńskiej, został prawnikiem byłej  żony piłkarza. Pomiędzy Dubienieckim a byłą żoną Boruca narodziło się uczucie. Po kilku latach Dubieniecki rozstał się z Martą Kaczyńską - para rozwiodła się jednak dopiero po trzech latach od podjęcia tej decyzji, w listopadzie 2016 roku.

 

Jesteście zaskoczeni doniesieniami o Marcinie Dubienieckim?

 

Zobacz także: Rewolucja w życiu Marty Kaczyńskiej! Czy znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny?

 

Były mąż Marty Kaczyńskiej poślubił swoją partnerkę. 

Marta Kaczyńska w czarnych szpilkach

 

Marcin Dubieniecki i była żona Artura Boruca spodziewają się dziecka.

Katarzyna Modrzewska, była żona Artura Boruca wzięła ślub z Marcinem Dubienieckim
East News

Więcej na temat Marcin Dubieniecki
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47