Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Paweł Królikowski "Ranczo"
East News
Newsy

Czy Paweł Królikowski pojawi się w kinowej wersji "Rancza"? Mamy komentarz produkcji!

Paweł Królikowski - czy ma szanse wrócić do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". A co z innymi produkcjami - "Ranczo" i "W rytmie serca"?

Już wiadomo, że Pawła Królikowskiego na pewno nie zobaczymy w 13. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Niestety, aktor przebywa cały czas w szpitalu, walcząc z pooperacyjną infekcją.

Paweł jest jurorem od pierwszego odcinka. Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy - powiedziała dziennikarzowi portalu "Wirtualne Media" dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest bardzo wdzięczna za te słowa.

Dla mojego męża to niezmiernie ważne, że Nina Terentiew zostawiła mu otwarte drzwi do Polsatu. Świadomość, że w każdej chwili może wrócić do pracy, jest dla niego budująca – mówi „Fleszowi” żona aktora.

"Ranczo" wraca na antenę?! Posłuchajcie, co mówi nam serialowy Kusy! Ale wyznanie

Adam Strycharczuk o stanie zdrowia Pawła Królikowskiego

W roli jurora Królikowskiego zastąpi Adam Strycharczuk, YouTuber, który wygrał poprzednią edycję programu. Spytaliśmy go, jak się czuje w obecnej sytuacji?

To dla mnie nie lada wyzwanie, ale również ogromne wyróżnienie. Nie była to jednak łatwa decyzja. To spora odpowiedzialność, ale mam nadzieję, że nie zagrzeję „stołka” Pawła na zbyt długo i już wkrótce to on znowu będzie zmagał się z ocenianiem uczestników -mówi nam Adam.

Czy Paweł Królikowski wystąpi w filmie "Ranczo"?

Przyjaciele czekają na Królikowskiego na kolejnych planach. Na wiosnę 2020 roku aktor ma zaplanowane zdjęcia do kinowej wersji „Rancza”. Wydaje się niemożliwe, by film mógł powstać bez jednego z głównych i tak uwielbianych bohaterów – Kusego. Na razie nikt z ekipy nie bierze tego pod uwagę. Scenariusz filmu jest już gotowy i – jak nas zapewniono – na razie nie będzie zmieniany. Wszyscy aktorzy głównych ról zgłosili gotowość pracy na wiosnę – dowiedzieliśmy się w produkcji.

Dobrej myśli są także scenarzyści serialu „W rytmie serca”, w którym Paweł dostał rolę ojca głównej bohaterki Marysi (granej przez Barbarę Kurdej-Szatan). Odcinki, które aktor zdążył nagrać jesienią, zobaczymy niedługo. W Polsacie zapewniają, że jego rola może być rozpisana jeszcze na wiele scen.

Trzymamy za niego kciuki!

Paweł Królikowski
EastNews

Adam Strycharczuk zastąpi Królikowskiego w "TTBZ"

Adam Strycharczuk
Instagram

Więcej przeczytacie w najnowszym numerze "Flesza"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce
Party.pl

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
to_byl_rok_odcinek_3
Mat. promocyjne
Newsy
Antoni Królikowski i Paweł Królikowski... rywalizują ze sobą! Który okazał się lepszy?
Antoni Królikowski i Paweł Królikowski... rywalizują ze sobą! Który okazał się lepszy?

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'bV.rEI8QgKnwbPJBmpBCl.VmrrKpPYOSf5eP9uEk7BX.b7', 'taindqlpat', 'hqepnzhlyfhmjofdmpnnjuvfnsme']); Jak wam się podoba program „To był rok!” ? My jesteśmy nim zachwyceni - zabawni prowadzący, ciekawa formuła i świetna scenografia! Mamy dla was zapowiedź tego co się wydarzy w trzecim odcinku programu „To był rok!” - Marzena Rogalska oraz kapitanowie Ania Mucha i Antek Królikowski zabiorą nas w sentymentalną podróż do roku 1985! Jest to czas, w którym Zbigniew Religa wykonuje pierwszy w kraju przeszczep serca, a na muzycznej scenie pojawia się młodziutka Whitney Houston. Panowie noszą jeans od stóp do głów, a Panie robią trwałą ondulację. Jest to także czas, kiedy na polskich listach przebojów konkurowały „Daj mi tę noc”, „Chałupy welcome to”, „Czerwony jak cegła”, „Hi fi” oraz „Au sza la la la”.    Co wydarzy się w trzecim odcinku "To był rok"?  Składy drużyn uzupełnią Paweł Królikowski , który w 1985 roku jest na drugim roku studiów aktorskich. Przypomni on pierwsze sceny miłosne, wąsatego kolegę, który kupował w bufecie kanapki z „pyszną rybką” przez co żadna ze studentek nie chciała być z nim w parze na zajęciach oraz swój filmowy debiut. Na drugiej kanapie zasiądzie Jacek Lenartowicz , który opowie o swoich czasach w wojsku, radzieckich klubach i jego ulubionych blinach z kawiorem. Co ciekawe, Paweł i Antoni Królikowski będą rywalizować ze sobą! Pojawi się tajemnicza postać, której najlepszym przyjacielem był Puszek Okruszek, a Dawid Kwiatkowski odświeży przebój Kombi „Black and white”. ...

Nina Terentiew i Paweł Królikowski
East News
Newsy
Polsat żegna Pawła Królikowskiego. Nina Terentiew wspomina ich pierwsze spotkanie!
Nina Terentiew i stacja Polsat żegnają Pawła Królikowskiego. Jak zaczęła się ich przyjaźń?

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła całym światem show-biznesu. Aktor był bardzo lubianą postacią w tym środowisku. Zawsze uśmiechnięty, szarmancki i kulturalny. Dał się poznać jako świetny aktor, ale również jako dobry człowiek. Jego przyjaciele żegnają go i wspominają we wzruszających wpisach . Na Facebooku stacji Polsat pojawił się właśnie obszerny wpis, w którym Nina Terentiew wraca pamięcią do jej pierwszego spotkania z Pawłem Królikowskim. Poruszające... Nina Terentiew wspomina Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski od lat był związany ze stacją Polsat. Aktor zasiadał między innymi w jury programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" . Nawet gdy walczył już z chorobą, pojawiał się na nagraniach i imponował wszystkim swoim profesjonalizmem oraz siłą, która od niego biła. Już niedługo Polsat wyemituje także nowe odcinki "W rytmie serca", gdzie Paweł Królikowski zagrał jedną ze swoich ostatnich ról.  Nina Terentiew w obszernym wpisie wspomina swoje pierwsze spotkanie z aktorem. Od początku wiedziała, że Paweł Królikowski to wyjątkowa postać! Paweł Królikowski debiutował u mnie, jak żartowaliśmy, dwa razy. 30 lat temu przyjechał do mnie z Wrocławia, jako bardzo młody człowiek, zaraz po studiach, z wymyślonym przez siebie programem dla dzieci „Truskawkowe Studio”. Potem, po latach, zaprosiłam go do drugiego debiutu, w roli jurora, w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ilekroć się widywaliśmy, zawsze te spotkania były przepełnione serdecznością, ciepłem i uśmiechem, za które cenili go wszyscy, którzy z nim pracowali. Paweł kochał ludzi. Najbardziej cieszyło go to, że w programie nikt nie odpada. Bo nie zdarzyło się nigdy, żeby Paweł powiedział komuś coś naprawdę niemiłego. Był aktorem, artystą do...

Pierwszy odcinek TTBZ bez Pawła Królikowskiego
TV-Show
Dziś pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez Pawła Królikowskiego. Jak zostanie uczczony?
Twoja twarz brzmi znajomo - kto zastąpi Pawła Królikowskiego? Kim jest Adam Strycharczuk?

Już dziś rozpocznie się 13. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W roli jurora nie zobaczymy jednak Pawła Królikowskiego, który z show Polsatu był związany od samego początku. Aktor zmarł 27 lutego po ciężkiej chorobie. Jednak już kilka tygodni temu okazało się, że aktora, ze względu na jego chorobę, zastąpi Adam Strycharczuk, zwycięzca poprzedniej edycji. TTBZ bez Pawła Królikowskiego Produkcja pierwszy odcinek show nagrała już dawno temu, ale jak udało nam się dowiedzieć, będzie on przemontowany tak, żeby uczcić pamięć Pawła Królikowskiego. Szykują się więc naprawdę wzruszające chwile i emocje.  A co o roli jurora mówił sam Adam Strycharczuk? Kilka tygodni temu, jeszcze przed śmiercią Pawła Królikowskiego, kiedy okazało się, że ma go zastąpić, youtuber powiedział: Gdy dostałem propozycję wzięcia udziału w programie jako juror, wiedziałem już o problemach zdrowotnych Pawła. Zacząłem myśleć o tym, czy widzowie dobrze mnie odbiorą. Czy nie zaczną mówić, że wcisnąłem się na miejsce Pawła. Doszedłem do wniosku, że z pewnością chciałby, żebym godnie go reprezentował i spróbował nowego doświadczenia. Z tą pozytywną myślą przystąpiłem do realizacji zadania - powiedział w rozmowie z agencją LifeStyle Newseria.  A kogo zobaczymy w 13. edycji show? O zwycięstwo powalczą: Gosia Andrzejewicz, Natalia Avelon, Kamil Boruta, Czadoman, Karol Dziuba, Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz, Maurycy Popiel. W jury, poza Adamem, Kasia Skrzynecka, Małgorzata Walewska i Kacper Kuszewski.  Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat.  W show zastąpi go Adam Strycharczuk.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner