Paweł Królikowski "Ranczo"
East News

Czy Paweł Królikowski pojawi się w kinowej wersji "Rancza"? Mamy komentarz produkcji!

Paweł Królikowski "Ranczo"
East News

Już wiadomo, że Pawła Królikowskiego na pewno nie zobaczymy w 13. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Niestety, aktor przebywa cały czas w szpitalu, walcząc z pooperacyjną infekcją.

Paweł jest jurorem od pierwszego odcinka. Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy - powiedziała dziennikarzowi portalu "Wirtualne Media" dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest bardzo wdzięczna za te słowa.

Dla mojego męża to niezmiernie ważne, że Nina Terentiew zostawiła mu otwarte drzwi do Polsatu. Świadomość, że w każdej chwili może wrócić do pracy, jest dla niego budująca – mówi „Fleszowi” żona aktora.

Adam Strycharczuk o stanie zdrowia Pawła Królikowskiego

W roli jurora Królikowskiego zastąpi Adam Strycharczuk, YouTuber, który wygrał poprzednią edycję programu. Spytaliśmy go, jak się czuje w obecnej sytuacji?

To dla mnie nie lada wyzwanie, ale również ogromne wyróżnienie. Nie była to jednak łatwa decyzja. To spora odpowiedzialność, ale mam nadzieję, że nie zagrzeję „stołka” Pawła na zbyt długo i już wkrótce to on znowu będzie zmagał się z ocenianiem uczestników -mówi nam Adam.

Czy Paweł Królikowski wystąpi w filmie "Ranczo"?

Przyjaciele czekają na Królikowskiego na kolejnych planach. Na wiosnę 2020 roku aktor ma zaplanowane zdjęcia do kinowej wersji „Rancza”. Wydaje się niemożliwe, by film mógł powstać bez jednego z głównych i tak uwielbianych bohaterów – Kusego. Na razie nikt z ekipy nie bierze tego pod uwagę. Scenariusz filmu jest już gotowy i – jak nas zapewniono – na razie nie będzie zmieniany. Wszyscy aktorzy głównych ról zgłosili gotowość pracy na wiosnę – dowiedzieliśmy się w produkcji.

Dobrej myśli są także scenarzyści serialu „W rytmie serca”, w którym Paweł dostał rolę ojca głównej bohaterki Marysi (granej przez Barbarę Kurdej-Szatan). Odcinki, które aktor zdążył nagrać jesienią, zobaczymy niedługo. W Polsacie zapewniają, że jego rola może być rozpisana jeszcze na wiele scen.

Trzymamy za niego kciuki!

Paweł Królikowski
EastNews

Adam Strycharczuk zastąpi Królikowskiego w "TTBZ"

Adam Strycharczuk
Instagram

Więcej przeczytacie w najnowszym numerze "Flesza"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce "Flesza"
Party.pl

Więcej na temat Ranczo Paweł Królikowski
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15