Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook

Małgosia z "Rolnik szuka żony" nie jest idealna... "Po co Wam to wiedzieć" Zobaczcie, jak przeklina!

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook

Małgosia Borysewicz z program "Rolnik szuka żony" od kilku miesięcy spełnia się w roli żony i matki. Jej życie jest bardzo poukładane, co chwalą obserwatorzy rolniczki na Instagramie. Okazuje się, że Małgosia wcale nie jest tak perfekcyjna jak myślimy!

Żona Pawła napisała jak wygląda jej życie rodzinne. Spodziewaliście się? 

Małgosia z Rolnika przeklina 

Po udziale w programie "Rolnik szuka żony" Małgorzata Borysewicz (dawniej Sienkiewicz) nie zniknęła z mediów. Rolniczka prowadzi konto na Instagramie, gdzie pokazuje jak wygląda jej życie po telewizyjnym show.

Przypomnijmy, Małgosia w randkowym programie TVP znalazła miłość! Związała się z kandydatem do jej serca, Pawłem Borysewiczem. Para szybko stanęła na ślubnym kobiercu i na początku tego roku po raz pierwszy zostali rodzicami, mają małego Rysia. 

Zobacz także: Seweryn z "Rolnik szuka żony" prowadzi własne gospodarstwo agroturystyczne. Ile kosztuje nocleg w posiadłości rolnika?

Na Instagramie Małgosi, który obserwuje blisko 120 tysięcy osób, fani chwalą celebrytkę za to jakie życie wiedzie. Jedna z obserwatorek napisała rolniczce, że super, że nie reklamuje wszystkiego w sieci i pokazuje normalne życie m.in. dodaje zdjęcia z pola.

Okazuje się, że Małgosia trochę koloryzuje swoje życie w sieci. W domu zdarza jej się np. przeklinać... 

Oej❤️ miło mi to słyszeć, zawsze jestem sobą - choć czasem tu lukruje to mamy swoją codzienność często używamy słów na k i ch😁 ale po co Wam to wiedzieć😂 Mam nadzieję, że  wytrwam przed pogonią za zlepkiem wszystkich najpopularniejszych sprzedajnych tematów na insta typu rodzę i maść do pupy, bo to chyba pewnym nie mamom nie potrzebne  Balansuje w naszej zapasjonowanej przestrzeni i mam tezż świadomość, że czasem jest monotonnie. Fajnie jednak ze tak bardzo interesujecie się wiejskim klimatem... - napisała Małgosia. 

Dodała, że często odwiedza profile swoich obserwujących i cieszy się, że może poznać ludzi z pasją. Myślicie, że to wyznanie przysporzy jej obserwujących? 

Małgosia z rodziną na Instagramie. 

 Małgorzata Borysewicz  Rolnik Szuka żony
Instagram

Rolniczka często pokazuje zdjęcia z mężem.

Paweł Borysewicz mąż Małgosi z Rolnik szuka żony z synkiem
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44