Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała duży brzuszek
Facebook

Małgosia z "Rolnik szuka żony" zdradza, jak zmienił się jej synek. Pokazała też urocze zdjęcie!

Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała duży brzuszek
Facebook

W lutym tego roku Małgosia Borysewicz (wcześniej znana jako Sienkiewicz) została mamą po raz pierwszy - wraz ze swoim mężem Pawłem, którego poznała w show "Rolnik szuka żony" powitała na świecie synka Rysia. Rolniczka nigdy nie ukrywała, że macierzyństwo jest jej wielkim marzeniem, które wreszcie się spełniło. Nam szczerze wyznała, że wreszcie czuje się spełniona. Teraz na swoim profilu na Instagramie pokazała urocze zdjęcie z Rysiem i zdradziła, jak zmienia się jej synek.

Małgosia z "Rolnik szuka żony" o synku

Małgosia Borysewicz mimo że poszła w ślady wielu gwiazd i nie pokazuje twarzy swojego synka, to jednak regularnie publikuje jego zdjęcia i chętnie o nim mówi. Tym razem zdradziła, jak bardzo jej synek się zmienił! 

Rysio jest już taki słodki i kontaktowy, każdego dnia zmienia się w gadulkowego śmieszka. Moment, gdy po jedzonku przekreca się na wszystkie strony brzusiem i dupka do góry, to np. od dziś. Jaram się tymi momentami, choć do niedawna nie miało to dla mnie szczególnego znaczenia - napisała Małgosia z "Rolnik szuka żony".

Rolniczka opublikowała też urocze zdjęcie ze stópkami swojego synka. Okazuje się, że Ryś najbardziej lubi się bawić "w stópki". Myślicie, że Małgosia niedługo pokaże twarz Rysia? 

 

 

Małgosia i Paweł zostali rodzicami w lutym tego roku

Małgosia Borysewicz, Rolnik szuka żony, Paweł Borysewicz
instagram

Małgosia marzyła o macierzyństwie

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zdradziła, jaką jest mamą
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44