Małgosia i Paweł świętowali pierwszą rocznicę ślubu
Instagram/Małgosia Borysewicz

Już rok są małżeństwem! Zobacz, jak Małgosia i Paweł świętowali pierwszą rocznicę ślubu

Małgosia i Paweł świętowali pierwszą rocznicę ślubu
Instagram/Małgosia Borysewicz

Małgosia Borysewicz pokazała zdjęcia z romantycznej randki z mężem! W miniony weekend Małgosia i Paweł świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Uczestnicy czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" powiedzieli sobie sakramentalne "tak" dokładnie 28 września 2018 roku. Na uroczystości pojawili się najbliżsi pary, prowadząca telewizyjny hit o rolnikach oraz Agnieszka i Robert z drugiej serii "Rolnika". Kilka miesięcy po ślubie na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Małgosi i Pawła. Dziś para tworzy szczęśliwą rodzinę, a w pierwszą rocznicę ślubu zakochani wybrali się randkę!

Małgosia i Paweł świętowali pierwszą rocznicę ślubu

28 września Małgosia i Paweł świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Szczęśliwa rolniczka w relacji na InstaStories pokazała piękny bukiet czerwonych róż, które dostała od męża. W sieci pojawiła się również fotka z kolacji, podczas której Małgosia zaprezentowała się w białej, seksownej sukience. Rolniczka opublikowała również wpis, w którym pokazała zdjęcia ze ślubu. Internauci ruszyli z gratulacjami.

- Wszystkiego Najlepszego na kolejne lata 😉😉
- Dużo szczęścia i jeszcze więcej miłości 💓
- Juz rok. Najlepszego na kolejne 100 - pisali internauci. 

My również gratulujemy i życzymy kolejnych szczęśliwych lat spędzonych razem! Zobaczcie, jak na romantycznej randce prezentowała się Małgosia! Widać, że wieczór spędzony w towarzystwie męża był bardzo udany! Spójrzcie na zdjęcia z pierwszej rocznicy ślubu Małgosi i Pawła! 

Zobacz także: Trzy dni wesela i... trzy kreacje! W której z nich Małgosia z "Rolnik szuka żony" wyglądała najlepiej? GŁOSUJ

Małgosia pokazała, jak spędziła pierwszą rocznicę ślubu.

Małgosia Borysewicz w restauracji, czerwone róże
Instagram

28 września para świętowała rocznicę ślubu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rok!

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53