Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe zdjęcia synka. Tak spędzają upalny dzień!

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook

Małgosia Borysewicz jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek "Rolnik szuka żony". Od jej udziału w programie minęło już sporo czasu jednak piękna rolniczka nadal cieszy się zainteresowaniem głównie za sprawą mediów społecznościowych. Na Instagramie często publikuje rodzinne zdjęcia i dzieli się z Internautkami przepisami. Tym razem pokazała, jak spędza ostatni weekend wakacji! Tylko spójrzcie na te urocze zdjęcia...

Małgosia Borysewicz pokazała, jak spędza czas z synkiem

Małgosia i Paweł poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". 28 września 2018 roku wzięli ślub, a niedługo potem zostali rodzicami Rysia. Chłopiec ma już pół roku  i dumna mama coraz częściej publikuje zdjęcia dziecka. Początkowo rolniczka nie pokazywała twarzy dziecka, podobnie, jak robi to wiele gwiazd, ale niedawno zmieniła zdanie i mogliśmy zobaczyć jej synka. Trzeba przyznać, że jest bardzo podobny do mamy.

Teraz Małgosia zdecydowała się opublikować na Instastories relacje ze wspólnych zabaw. Wspólne bujanie na huśtawce i kąpiele w małym basenie. Tak rolniczka spędza koniec wakacji z synkiem!

Małgosia Borysewicz z synkiem
Instagram

Małgosia i Paweł chętnie pokazują zdjęcia z synkiem. Oboje są nim zachwyceni i poświęcają mu mnóstwo uwagi. Chłopiec jest już na tyle duży, że niedawno przesiadł się z gondoli do spacerówki.  

Rolnik szuka żony, Paweł Borysewicz i Rysio
Instagram

Planujecie oglądać nową edycję "Rolnik szuka żony"?

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04