Jan i Małgorzata z Rolnik szuka żony
Instagram
1/4
Jan i Małgorzata z Rolnik szuka żony
Instagram

 

Historia związku Małgosi i Jana w programie rolnik "Rolnik szuka żony" zakończyła się dosyć niespodziewanie. Po tym jak wszyscy byli przekonani, że para będzie razem, rolnik w zaskakujący sposób zerwał ze swoją wybranką podczas finałowego odcinka programu. Kobieta odniosła się niedawno do tej sytuacji i wyjaśniła, jak wyglądało to z jej perspektywy. 

 

Ostatnio Małgorzata z "Rolnika" opublikowała szczery wpis z podziękowaniami dla Marty Manowskiej i radą dla innych uczestników. Zobaczcie, co napisała...

 

Zobacz: Krzysztof z "Rolnik szuka żony 5" nie chciał Eweliny, a ona znalazła sobie nową miłość! ZDJĘCIE

2/4
Jan i Małgorzata z Rolnik szuka żony
vod.tvp.pl

 

Finał piątej edycji "Rolnik szuka żony" był dosyć kontrowersyjny. Wszyscy spodziewali się usłyszeć, jak rozwija się związek Małgosi i Jana, a w zamian było ostre starcie Łukasza z Pauliną i rozstanie na wizji. To wszystko sprawiło, że historie szczęśliwych par zeszły na drugi plan. W najtrudniejszej sytuacji znalazła się Małgosia, która w końcu zdecydowała się na szczere wyznanie.

Zobaczcie, kto pomógł jej przetrwać trudne chwile...

3/4
Małgorzata Rolnik szuka żony
Instagram

 

Małgosia po finałowym odcinku napisała w mediach społecznościowych, że była zniesmaczona zachowaniem Jana. Trzeba przyznać, że podobne wrażenie miała większość fanów programu, którzy w komentarzach ostro ocenili zachowanie rolnika. Jednak wpis, który ostatnio umieściła uczestniczka "Rolnika" jasno wyraża, że nie żałuje udziału w programie. 

 

MARTA dziękuję ci, że zainspirowałaś mnie do szukania miłości. Wam wszystkim razem i każdemu z osobna dziękuję również za wspólnie przeżytą przygodę (...) Miłość jest wszędzie. Rozglądajcie się i nie bójcie się porażki - napisała na Facebooku Małgorzata.

 

Okazuje się, że prowadząca miała duży udział w tym, że Małgorzata dobrze wspomina udział w programie.

4/4
Jan i Małgorzata z Rolnik szuka żony
vod.tvp.pl

 

Czy dzięki takim wpisom nowi uczestnicy nie będą bali się porażek miłosnych w programie "Rolnik szuka żony"?

Więcej na temat Rolnik szuka żony