Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Socha twarzą Sunbites
ONS
Newsy

Socha planuje modną stylizację dla córki. Pokaże Zosię na salonach?

Gwiazda o swoich planach i zasadach

W sierpniu ubiegłego roku przyszło na świat pierwsze dziecko Małgorzaty Sochy - córka Zosia. Gwiazda do tej pory nie zdecydowała się pokazać jej publicznie, gdyż należy do grona tych osób, które bardzo cenią swoją prywatność. Musi natomiast liczyć się z towarzystwem paparazzi, którzy śledzą niemal każdy jej krok. Nie jest to mile widziane towarzystwo. Przypomnijmy: Socha o ustawkach: Nie zdecydowałam się na taki układ

Ostatnio aktorka udzieliła wywiadu "Dzień Dobry TVN", w którym poruszyła temat dziecięcej mody. Socha to niekwestionowana ikona stylu, więc można przewidywać, że jej córka również będzie mogła pochwalić się modną garderobą i to już od najmłodszych lat. Małgorzata zdradziła, że ma już na oku jeden trend i niewykluczone, że wykorzysta go przy kompletowaniu ubranek dla Zosi, ale zapewniła, że póki co, nie zobaczymy z nią dziewczynki podczas publicznych wyjść.
 

Mogę powiedzieć jakie są trendy w modzie dziecięcej. Ale z tego co się zdążyłam zorientować, zauważyłam, że print taki jak kropki jest bardzo modny. Ja się z tego cieszę, bo to jest bardzo dziewczęce. Kto wie, czy tak się z Zosią nie pokażemy. Publicznie - to oczywiście nie. Ja mówię o placu zabaw albo na spacerze. Cieszę się z tego, że Zosia jest tylko moja i tyko dla mnie - wyznała w DDTVN.

Jak widać, aktorka nie zmieniła swoich postanowień i nadal chroni rodzinę przed mediami.

Zobacz: Socha chce schudnąć. Jak walczy o powrót do doskonałej figury?


Małgorzata Socha na zimowym spacerze z córką:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Inga z "Przyjaciółek" na randce z Maksem w 149. odcinku
Mat. prasowe
Newsy
Małgorzata Socha pokazała swoje córeczki. Ale wyrosły!
Małgorzata Socha pokazała swoje córeczki. Ale wyrosły!

Małgorzata Socha przebywa obecnie na wakacjach w Turcji. Aktorka wyjechała tam z całą swoją rodziną: mężem Krzysztofem Wiśniewskim oraz dziećmi Basią, Zosią i malutkim Stasiem. Małgorzata Socha, która bardzo rzadko pokazuje swoją rodzinę na Instagramie, z okazji wakacyjnego wyjazdu robi wyjątki! Tym razem pokazała swoje córeczki. Małgorzata Socha pokazała córki Małgorzata Socha zaledwie wczoraj pokazała swojego synka Stasia . Okazało się, że chłopiec, który przyszedł na świat we wrześniu 2018 roku, rośnie teraz jak na drożdżach! Już samodzielnie siedzi w wózku spacerowym. Teraz natomiast aktorka zdecydowała się zaprezentować światu córeczki - Zosię i Basię. Trzeba przyznać, że dziewczynki też wyrosły. Oczywiście tradycyjnie na fotografii nie widać twarzy dziewczynek, ale jedno jest pewne - piękne jasne włosy odziedziczyły po swojej mamie!  Aktorka wyznała przy okazji, że wakacje z trójką dzieci nie są dla niej łatwe.  Wakacje z trójką Szkrabów wymagają duuuużo energii, dobrej organizacji i oczywiście cierpliwości, ale i tak rodzinne wypady są najlepsze!!! ❤️ jakie macie sposoby na poskromienie dziecięcej energii na wakacjach??😄 - napisała Małgorzata Socha na Instagramie.  Jak myślicie, do kogo są podobne Zosia i Basia?     Małgorzata Socha i jej mąż wyjechali z dziećmi na wakacje Małgorzata Socha jest na wakacjach w Turcji  

Małgorzata Socha na wakacjach z córką Zosią
ONS
Newsy
Małgorzata Socha: Boję się wrócić do pracy
Gwiazda wróciła z pierwszych zagranicznych wakacji z córką

Małgorzata Socha postanowiła skorzystać z ostatnich dni urlopu i z tej okazji zabrała małą Zosię na pierwsze zagraniczne wakacje. Jak donosi "Flesz", wspólnie z mężem wybrali się na tygodniowy odpoczynek na południe Europy . Aktorka już dawno planowała daleki wyjazd, ale obawiała się tego, jak córka zniesie podróż samolotem. Na szczęście, Zosia rośnie jak na drożdżach, więc nadszedł już odpowiedni moment na pierwszy lot. - Gosia nie brała pod uwagę egzotycznych, bo podróż byłaby dla małej zbyt męcząca . A nad Morzem Śródziemnym jest teraz około dwudziestu stopni, idealna pogoda do spacerów z dzieckiem - mówi "Fleszowi" przyjaciółka Sochy. Naładowane baterie przydadzą się Sosze zwłaszcza teraz, przed powrotem na plan "Przyjaciółek". Zdjęcia rozpoczną się dokładnie za tydzień. Zobacz: Polsat wynajmie nianie dla Sochy i Liszowskiej - Boję się wracać do pracy. Z jednej strony jestem podekscytowana, z drugiej zestresowana tym, jak sobie poradzę z sytuacją . Na planie będą trzy młode mamy, z czego dwie to "świeżynki". Ale mam nadzieję, że będzie dobrze - mówi Socha. Również trzymamy kciuki. Socha na spacerze z małą Zosią:

Rafał Mroczek na spacerze z córką
Instagram
Newsy
Wiemy jak ma na imię córka Rafała Mroczka! Jest ostatnio bardzo popularne...
To imię z tradycją!

Córka Rafała Mroczka ma pod nad tydzień. Dumny tata własnie ogłosił jak mała ma na imię. A zrobił to przy okazji wspólnego jesiennego spaceru. Córka Rafała Mroczka ma na imię Zosia! Pierwsze złociste liście spadają z drzew. Zosia zachwycona. Z @joannaskrzyszewska @anex_baby - napisał Mroczek na swoim Instagramie. Fani już piszą szczęśliwym rodzicom, że są zachwyceni ich wyborem. Cudowne imię. Dość tych Angelik,Roxan... - czytamy na Instagramie. Piękna rodzinka. Marcin Mroczek pokazał całą rodzinę z małą Zosią z mamą  Joanną Skrzyszewską na jesiennym spacerze.   Zosia to ostatnio bardzo popularne imię wśród dzieci. W Warszawie jest obecnie na pierwszym miejscu wśród najczęściej nadawanych. Swoją córkę nazwała tak między innymi Małgorzata Socha . Podoba się Wam?   Zobacz: Córeczka Rafała Mroczka przyjechała w odwiedziny do wujka i brata ciotecznego. Uwaga słodkie ZDJĘCIA   Rafał Mroczek został tatą 6 października.   Marcin Mroczek jest zachwycony, że został wujkiem.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner