Małgorzata Socha o Lewandowskiej

Małgorzata Socha we wrześniu 2018 roku po raz trzeci została mamą. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" urodziła wówczas syna Stasia. Kilka miesięcy po narodzinach chłopca aktorka wróciła do pracy i rozpoczęła treningi, żeby wrócić do formy po ciąży. Małgorzata Socha wzięła nawet udział w zimowym obozie Anny Lewandowskiej.

Ledwo żyje (…) Zobaczymy może będą kiedyś tego efekty. Ale kiedy? - relacjonowała wówczas gwiazda. 

Ostre treningi zdecydowanie dały efekt! Aktorka może pochwalić się świetną, wystportowaną figurą. Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcia Małgorzaty Sochy. Jak gwiazda "Przyjaciółek" prezentuje się na co dzień? 

1/3
Małgorzata Socha w żółtej sukience

Paparazzi przyłapali gwiazdę serialu "Przyjaciółki" na ulicach Warszawy. Aktorka była w długiej żółtej sukience, którą połączyła z jasną marynarką i sportowymi dodatkami. Podoba się Wam look młodej mamy? Naszym zdaniem Małgorzata Socha wygląda niczym nastolatka! 

2/3
Małgorzata Socha w żółtej sukience

Aż trudno uwierzyć, że aktorka jest mamą trójki dzieci! Małgorzata Socha po raz pierwszy została mamą w sierpniu 2013 roku- na świecie pojawiła się wówczas Zosia. Po czterech latach aktorka urodziła drugą córkę, Basię. We wrześniu 2018 roku Małgorzata Socha została mamą syna Stasia. 

3/3
Małgorzata Socha w żółtej sukience

Od narodzin trzeciego dziecka aktorki minęło już ponad pół roku i jak widać, gwiazda "Przyjaciółek" wróciła już do formy po ciąży. Takiej figury może pozazdrościć jej niejedna kobieta! 

 

Więcej na temat Małgorzata Socha