Małgorzata Socha o Lewandowskiej

Małgorzata Socha z powodzeniem łączy karierę zawodową z macierzyństwem. Niedawno gwiazda serialu "Przyjaciółki" powitała na świecie swoje trzeci dziecko - synka Stanisława. Aktorka wraz z mężem Krzysztofem Wiśniewskim ma jeszcze dwie córeczki: Zosię i Basię. Właśnie dziś jest wielkie święto Basi! Dziewczynka skończyła 2 lata i z tej okazji mama wyprawiła jej urodzinowe przyjęcie. Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z urodzin Basi

Małgorzata Socha pokazała na Instagramie zdjęcia z urodzin Basi. Motyw przewodni to Myszka Miki, która - jak zdradziła aktorka - jest obecnie ulubionym bajkowym bohaterem Basi. Myszką Miki ozdobione są balony czy ciasteczka. Nie brakuje także innych gadżetów, np. opasek z uszami Myszki Miki - jedną z nich założyła nawet sama Małgosia Socha! 

Nawet nie wiem kiedy to zleciało... moja Buzia skończyła dwa lata! ☺☺ I teraz jej idolem jest 90-letnia Myszka Mickey 😂😂🐭🐭 Mam nadzieję, że szacunek do starszych zostanie jej na zawsze - patrz: mama 😂😂 cudnie jest świętować ten dzień - napisała aktorka w opisie do zdjęć na Instagramie.

Widać, że impreza jest przednia, ale i tak najpiękniejsze zdjęcie prezentuje aktorkę i wtuloną w nią Basię. Trzeba przyznać, że to najsłodszy widok, jaki dziś zobaczyliśmy. A małej Basi życzymy wszystkiego najlepszego!

 

To zdjęcie Małgorzaty Sochy i Basi rozczula!

Małgorzata Socha
Instagram

Małgorzata Socha urządziła Basi wspaniałą imprezę!

Małgorzata Socha
Instagram

Zobacz także: Jak mieszkają aktorki serialu "Przyjaciółki"? Piękniej niż ich bohaterki!

Więcej na temat Małgorzata Socha